Neden Olur ?

Acun Ilıcalı Ya Nasıl Ulaşabilirim? (Güncel Numarası )2023

Acun Ilıcalı Ya Nasıl Ulaşabilirim? Acun Ilıcalı hayat hikayesi ile oldukça kişinin saygısını kazanmış ve birçok kişinin de sevgisini kazanmıştır. İlk olarak sunucu olarak başlamış sonrasında önü açılarak kendi programlarını yapmaya başladı şimdi ise kendi televizyon kanalına , bir futbol takımına ve kendine ait bir çok programlar ile dünya çapında çalışmalar yapmaktadır. Acun Ilıcalı kazandıklarını paylaşmayı ve yardım yapmayı çok seviyor bu durumlarda Acun Ilıcalı yardım kampanyası ile gündemden hiç düşmüyor. Bu durumda Acun Ilıcalı Telefon Numarası 2022 oldukça araştırılmakta ancak bulmak çoğu zaman oldukça zor hale gelmektedir. Acun WhatsApp Numarası bulabilmek mümkün olabiliyor. Öncelikle şunu bilmenizde fayda var aradığınızda Acun’a değil ama Acun medya CEO’su yani firmanın genel müdürü Ebru Atasav Tahrancı ve ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Acun Ilıcalı Telefon Numarası

Acun Ilıcalı Ya Nasıl Ulaşabilirim? diyen insanların arasında bulunuyorsanız aşağıda vereceğimiz telefon numaralarını deneyerek ulaşmak için uğraşabilirsiniz. zengin iş adamlarının telefon numaraları

Yasal olarak gizli hayatın ifşa edilmemesi oldukça önemli bir yer ediniyor bu sebepten şahsi numarasını bulmanız oldukça zor internet ortamında yayılan bazı telefon numarası bu diyerek paylaşılan numaralara itibar etmeyin kandırılmanız içten bile değil. Acun Ilıcalı Ya Nasıl Ulaşabilirim? diyorsanız Acun medya iletişim ( +90212 304 88 88 ) , ile acun medya aracılığı ile Acun Ilıcalı ile iletişim kurabilirsiniz.

  Telefonda Erkeği Etkilemenin Yolları🥰 En Etkili Yöntemler
Acun Ilıcalı Ya Nasıl Ulaşabilirim?
Acun Ilıcalı Ya Nasıl Ulaşabilirim?

Acun Ilıcalı Ya Nasıl Ulaşabilirim?

Acun Ilıcalıya ulaşmanın şuan bir kaç yolu bulunuyor bunların başında Acun medya iletişim ( +90212 304 88 88 ) ile başarabilirsiniz ancak biraz uğraş göstermeniz gerekebilir çünkü sizi direk Acun ile konuşturmayacaklardır.

Acun Ilıcalı Ya Ulaşmanın Garanti Yolu

Öncelikle acun medya üzerinden arama yapmalıyız. Acun medya tel no 0212 304 88 88 olup daha sonra dahili numarayı tuşluyoruz. Genelde dahiliyi bilmediğimiz için tv8 müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeyi bekleriz.
Sonraki aşamada reklam vermek istediğinizi belirtip sizleri reklam ve danışmanlık servisine yönlendirecekler. Burada ya farklı bir numara veriliyor ya da doğrudan bağlantıya geçiyorsunuz.
Daha sonraki aşamada reklam danışmanı ile ne tür bir organizasyon vs. yapacağınızı detaylıca telefonda konuşuyorsunuz. Ancak burada sivri zekamız devreye giriyor. Reklam aşamasında kullanılacak kişinin Acun Ilıcalı olacağını belirtin ve kendisi ile konuşmak istediğinizi, global bir reklam olduğunu dile getirin (godaddy, amazon, ebay vb.)
İlgili personel bu gibi reklam düşüncesinde olanlara doğrudan üst yetkiliyi yönlendirecek. Burada yine Acun Ilıcalı karşınıza çıkmayacak yani bir üst görevli ile görüşeceksiniz. Tabi bu işlemler için saatlerinizi harcayabilirsiniz, çünkü karşınızdaki Ali Veli değil koskoca Acun Ilıcalı olacak.
En son aşamada diyeceğiniz cümle şu olmalı, ” Global bir reklam anlaşması için Acun bey ile randevu talep ediyorum telefonda sadece onunla konuşabiliriz ” deyip, iletişim numarası bırakın. Ortalama 6 saat içinde mevcut duruma göre Acun bey sizin ile iletişim kuracaktır.

Acun Ilıcalı Yardım Başvurusu

Acun Ilıcalı Yardım Kampanyası oldukça dikkat çeken konular arasında bulunuyor son zamanlarda covid 19 sebebiyle uzaktan eğitim sistemine geçilmesi sebebiyle çocukların bilgisayarının bulunmamasının engellenmesinin kolay olduğunu ve kampanyaya destek olmalarını istedi sizde kampanyaya katılmak isterseniz. Kampanyaya SMS yoluyla katılmak isteyenler “EĞİTİM” yazıp 2868’e mesaj göndermeleri yetiyor. Acun Ilıcalı Ya Nasıl Ulaşabilirim?

  Bilgisayar Kendi Kendine Kapanıyor Neden?

Acun Ilıcalı Whatsapp Numaraları

Acun Ilıcalı Whatsapp Numaraları merak ediyor ve iletişim kurmak istiyorsanız bu konuda biraz umutsuzluk oluşması oldukça normal çünkü şahsi numarasının paylaşılması yasal olarak suç teşkil ettiği bilinmektedir ayrıca numarasının paylaşıldığını anladığı anda değiştirmesi oldukça kolaydır. 0212 324 88 56 telefon numarasını arayarak iletişim kurmaya çalışabilirsiniz. Acun Ilıcalı yardımları


Acun Ilıcalı Telefon Numarası gerçek

Acun Ilıcalı ile direkt iletişim kurmanız oldukça zor sizde iletişim kurmak isterseniz yukarıda belirttiğimiz numarayı arayabilir ve belirttiğimiz kurnazlık ile sizde Acun Ilıcalı ile iletişim kurabilirsiniz. Acun Ilıcalı yardım Vakfı ile sizde ihtiyacı olan kişilere destek olabilirsiniz yada belirtilen numaralar ile yardım başvurusu yapabilirsiniz. Acun Ilıcalı Ya Nasıl Ulaşabilirim?


Acun Ilıcalı Mesaj At

Acun Ilıcalı ile mesajlaşmak hayaliniz bulunuyor olabilir yada oldukça zor durumda bulunuyor olabilir ve yardım istemek gibi bir isteğiniz olabilir ama bunu yapmanız için Acun Ilıcalı yardım Vakfı tarafından 0212 324 88 56 numaralarını arayarak yardım talebinde bulabilirsiniz.

Acun Medya Nasıl Gidilir?

Acun Medya Nasıl Gidilir? sorusu oldukça fazla soruluyor ve cevap aranmaya çalışılıyor sizde nasıl gideceğinizi bilmiyorsanız detaylı bir şekilde aşağıda belirttiğimiz ulaşım araçlarından bir tanesini seçebilir ve acun medya binasına ulaşabilirsiniz.

 1. Otobüs: 121B, 27T, 29C, 29D, 36L, 36Z, 41AT, 522B, 522ST, 59RS.
 2. Metro: M2.
 3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: B-33, MİNİBÜS: SRY-16
  Karısından Soğuyan Erkek Belirtileri (Güncel Bilgi 2023)

Acun Ilıcalı Menajeri Telefonu

Acun Ilıcalı Ya Nasıl Ulaşabilirim? sorusunu soran insanların kendisine ulaşmadan önce Acun Ilıcalı Menajeri Gökhan Şen tüm bilgileri ve iletişim için hesabına giderek sizde iletişim kurmaya çalışabilirsiniz.

Acun Medya Genel Müdürü

Acun Medya Genel Müdürü kim?
Acun medya CEO su olarak bilinen kişi Ebru Atasav Tahrancı iletişim kurmak istediğinizde Linkledin hesabına tıklayarak yada 0212 324 88 56 arayarak iletişim kurabilirsiniz.

Acun Medya binası nerede?

Acun Ilıcalı Serveti 2020 ne kadar? Acun medya binası nerede olduğunu merak eden insanlar sayısı bir hayli fazla ne kadar çok merak edilse de çözüm odaklı olmayan kişiler sebebiyle doğru cevap verilemiyor. Acun Medya Binası Leventte Ofis olarak kullanılan bir villa bulunuyor.

4.5/5 - (2 votes)

NedenOlur

Merhaba ben Samet. Sizler için birbirinden farklı bir çok kategoride neden olur sorularınıza yanıt için makaleler yazıyor. Burada neden olur sorusuna cevap bulabilirsiniz.

30 Yorum

 1. Merhaba Acun abi ne olur bana ulaşırsanız çok sevinirim sizin yardımınıza ihtiyacım var ancak siz yardım edebilir misin Allah’tan son ne olur bana ulaşın bu yardım anca siz yardıma çok seven bir insansın teşekkür ederim

 2. Merhaba acun abi ben burada durumumu anlatmak istemiyorum fakat bırakacağım numaradan bana ulaşırsanız size daha detaylı anlatmak isterim şayet imkan olursa sizi buraya davet edip durumumu yakından görmenizi isterim lütfen Allah rızası için ulaşın bana 05072464214

 3. Merhaba Acun abi size mesaj gönderiyorum sizi arıyorum size ulaşamıyorum ne olur bana ulaşın size yardıma ihtiyacım var hemde çok size güveniyorum benim telefon numaram 0 551 049 09 28 teşekkür ederim acil sizden yardım bekliyorum

  1. Dönüş yptimi sana acun abi abla merak ettim bende onunla çok konuşmak istiyor çok zor durumdayiz Allah aşkına cvp verin

 4. Merhaba acun bey ben iki çocuk Annesiyim ve kanser hastasıyım sizden 49 yaşındayım şuana kadar kimseden yardım istemedim sizden rıcam lütfen beni arayın burdanan fazla yazmak istemiyorum ararsanız daha detaylı anlatırım tel 0545 785 93 04 lüfen çok acil

 5. Merhaba Acun bey
  6 Şubat 2023 günü Malatya’da yaşanan depremde evimiz hasar gördü Afad’a başvurduk 17 Şubat 2023 günü Antalya ‘ ya gitmek için havaalanına geldik.Biz Havaalanında iken komşumuz Esin Balcı ve Oğlu Ömer Balcı evimize hasar tespitçilerin geleceğini kapıyı açmamızı söyledi.Bizde havaalanında olduğumuzu Antalya’ya gidiyor olduğumuzu söyledim.Kapıyı açmazsanız Muhtarda bizim hakkımızda tutanak tutup şikayetçi olacağını kapımızı kırıp gireceğini söyledi.Bizi tehdit etti. Bende bizden izinsiz kimsenin kapıyı açamayacağını söyleyip 18 Şubat günü Antalya’ya geldik.Ablamlarında evi Malatya’da yaşanan depremde yıkıldı.Onlarda Kayseri’de yurda yerleştirildi Ablamlara enkaz kalkacağını eşyalarınız varsa gelip almaları söylendi.Ablamlar tekrar Malatya ‘ ya geldi.Annem bizim evede bakın ne durumda dedi.12 Mart günü ablamlar Bizim evimize geldiklerinde kapının kırılıp açıldığını Saba165 ekran gri renk LCD TV ONVO Marka 140 ekran siyah LCD TV 2 adet akıllı saat tablet halılar battaniyeler fotoğraf makinesi sehpalar Demir döküm tavalar züccaciye daha birçok eşyanın çalındığını söyledi.Hemen 112 arayıp ihbarda bulundum. Ekip gönderiyorum.Biri olsun orda dedi ablamların olduğunu söyledim.Ablam ev hasarlı olduğu için polisin parmak izi almadığını söyledi.Ablamlara kalan eşyaları taşıyın hırsız götürmesin deyip gitmişler ablamlar eşya taşımak için gittiğinde parmak izi için eve girmeyen polisler ne hikmetse hasar tespit için eve girmiş. İhmali olan herkesten şikayetçiyim.Acun bey Maddi ve manevi yönden çok yıprandık.Annem Engelli yüksek tansiyon hastası uykuları kaybetti.Olmayan TV ların taksidini ödemek çok kötü bir durum Acun bey yardımsever biri olduğunuzu biliyorum lütfen bize yardımcı olun Tel:05051549176 Saygılarımla

 6. Acun bey benim adım Aynur kaya eşimin adı Mustafa kaya biz yedi yıldır evlendik hiç çocuğumuz olmadı tüp bebek yaptık 8 haftalık oldu fakat kalbi atmadı bebeğimi amalyatla aldılar ben çok üzldüm hastalandım bütün paramızı oraya vermiştik biz Hatay İskenderunda oturyorduk deprem oldu evimizi kaybettik elimizde birşey kalmadı babamlarda kalıyoruz tedavi olmadan bebek sahibi olamayız vizede yardım et abim lütfen yaşım 40 oldu anne olma şansım geçmek üzere tedavi için 100.000 TL ye yakın para istiyorlar yardım edin lütfen 😓😥😢🙏

   1. Merhaba acun abi zor durmdayim lutfen sizden yardim istiyorum yardim etseniz etmeseniz sizden allah razi olsun 🙏

 7. Acun bey benim adım Aynur kaya eşimin adı Mustafa kaya biz yedi yıldır evlendik hiç çocuğumuz olmadı tüp bebek yaptık 8 haftalık oldu fakat kalbi atmadı bebeğimi amalyatla aldılar ben çok üzldüm hastalandım bütün paramızı oraya vermiştik biz Hatay İskenderunda oturyorduk deprem oldu evimizi kaybettik elimizde birşey kalmadı babamlarda kalıyoruz tedavi olmadan bebek sahibi olamayız bizede yardım et abim lütfen yaşım 40 oldu anne olma şansımı geçmek üzere tedavi için 100.000 TL ye yakın para istiyorlar yardım edin lütfen 😓😥😢🙏

 8. Ben 2 çocuk annesiyim 2 kızım vat ve intiharın esigindeyim bana ulaşın evime gelin derdimi soylim soz kendiniz yardim eli uzatmak istersiniz zaten borçları geçtim kapıma gelip evimden çıkan ev sahiplerini geçtim çocuklarıma bez sut alamayan bir anneyim Allah rızası için şu mübarek günde kurtuluşum olun ya nolur

 9. Acun abi ben doğuda yaşayan durumu olmayan bir anneyim evliyim ailem zaten zorda ama benim durumum çok daha kötü 2 kızım var kiraciyim ev sahibi evden çık diye diretiyor çıksam sokakta kalırım taşınacak para bile yok yemin ederim ki bu ramazanda cocuklarim üstüne yemin ediyorum en değerli varlıklarım onlar ben pide alamıyorum çocuklarıma komşuların kapıya bıraktığı bayağı yediriyorum eşim 7 aydır eve gelmedi çalışıyor 200 bine yakın borcumuz var doğuda borç günü geldi mi kapıya dayaniyorlar oda garibim çalışmaktan helak oldu çocuklarından ayrı ama borcun çeyreğini toplayamadi kira fatura taksit derken çıkamıyoruz ki içinden borç toplayalım senden borcumu odemeni beklemiyorum Allah rızası için çocuklarıma bez ve süt bile alamıyorum ekmek alamıyorum kızım komşulardan gelen et kokusunu alınca ağlıyor ben de istiyorum die her gün yarın diye oyalıyorm çocuklarıma yetememek canımı çok yakıyor Allah rızası için çıkarın bizi bu cikmazdan psikolojim bozuldu kendime zarar vermekten korkuyorum kızlarim için el atin

  1. Merhaba acun abi zor durmdayim lutfen bi yardim edermisiniz yardim etseniz etmeseniz sizden allah razi olsun 🙏

 10. Sayın acun bey sizinle görüşmek istiyorum lütfen Allah icin beni dinleyıp benden yardımınızı esirgemiyceginizi umarak son bir umutla şansımı deniyorum rüyamda sizin bana yardım edebileceğiniz rabbim tarafından gösterildi buna istinaden ulaşmaya çalıştım umarım sizinle konuşabilir derdimi anlatabilirim iletişim numarası bırakıyorum bana ulaşın nolur benim son umudum sizsiniz 05519539874

  1. Merhabalar lütfen beni sayın. Acun bey ile görüştürün ya da konuşturun ne olur Allah kitap aşkına beni anlatın ona 2 dakika konuşmak istiyorum sadece durum çok ama çok mühim lütfen görüştürün

 11. acun abi eğer son kes daha yazıyorum. eğer dilarayı elerseniz dua okuyup kızların ölümünü gerçekleştiririm.

 12. dilarayı eğer elerseniz çocuklarınızı dua ederek öldürürüm. şunu yazıyorum benim erkek arkadaşımın babası 100 yaşında ben erkek arkadaşıma söyledim baban 12 gün içinde ölecek dedim 12 gün içinde öldü. ondan eğer dilarayı elerseniz çocuklarınız 6 gün içinde tabuta koyulup mezara gömülecek. bana inana ma inanalar çok.

 13. Merhabalar lütfen beni sayın. Acun bey ile görüştürün ya da konuşturun ne olur Allah kitap aşkına beni anlatın ona 2 dakika konuşmak istiyorum sadece durum çok ama çok mühim lütfen görüştürün

 14. Merhaba ben bengül acun beyle görüşebilirmiyiz acun beye Bir reklam teklifimiz var acun Bey’le nasıl görüşebiliriz

 15. Merhaba ben bengül acun beyle görüşebilirmiyiz acun beye Bir reklam teklifimiz var acun Bey’le nasıl görüşebiliriz 0552 257 9164

 16. Abi merhaba umarım bu mesaj sizlere ulaşır abi ben İstanbul’da Avrupa yakasında yaşıyorum bir tekstil atölyesinde işçi olarak çalışıyorum yeni bir kızım oldu bir haftalık henüz abi ben çok zor durumdayım maddi olarak evin kira çok çaresizim abi bana öz babam bile yardım etmedi sizden banada bir babalık bir abilik yada bir insanlık olarak yardım istiyorum abi size bir erkek olarak yalvarıyorum abi nolur banada bir yardım edin belki sizlere benim gibi yüzlerce binlerce kişiler yazıyor ama inanın çok çaresizim abi Allah rızası için abi umarım mesajımı görürsünüz abi Allah rızası için abi siz gerçekten büyük insansınızsaygılar sunuyorum

 17. Selamu aleyküm acun abey batman da yaşlyorum kiraciyim kiramı ödiyemiyoru 3 çocuğu var cok zordurum dayim ne olur bana yardım edin lütfen Allah aşkına bana yardım edin iban garantiTR 49 0006 2000 4320 0006 6285 02

 18. benim adım süleyman altay ölen ali altayın kardeşiyim. şu an kanlı parmaklarıyla yazıyor. kavgayı çıkaran pınardır. çünkü semaya ve sedaya ikiniz şahmeran değip ondan sonra olaylar çıkıyor. sedayı pınara vurmasın diye sercan sedayı tuttu. ama semayı ve sedayı kızdıran hareket pınardan geldi.i ikizleri sosyal medya üzerinden dedikleri. sema ve seda şahmeran ve kötü kalpli insanlarsınız dedi. ve sizin içinde acun abi dediği pis laf pınardan geldi. acun bey iki yüzlü dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu