Ne Olur ?

Narsiste Verilecek En Büyük Ceza (Doğru Bilinen Yanlışlar Yenilmeye Mahkum)

Narsiste Verilecek En Büyük Ceza nasıl yapacağınızı bilmeyeceğiniz konuların başında geliyor. Nasistler bilinenin aksine oldukça çalışkan ve çok zeki insanlardan oluşur Nasistler insanları manipüle etmeyi oldukça kolay yapar ve sizi kendilerine muhtaçmışsınız gibi adapte eder ve sürekli olarak size olması gerekeni yapmanız gerekeni söyleyerek sizi yönlendirir bunu yaparken bazen sadece kendi egosunu tatmin ederken bir çok defa da sizi ezmek ve kötülemek için yanlış yönlendirme yaparak sizin psikolojinizi bozar bir yerden sonra sanki onsun hiç bir şeyi doğru yapamıyor onsun yaşayamayacağınızı düşünmeye başlarsınız.

Bu duruma düşmeden önce sizlere Narsiste Verilecek En Büyük Ceza yı nasıl verebileceğinizi anlatacağım ancak sizlere vereceğim bilgiler Narsistleri oldukça fazla üzer hatta çılgına dönebilir kendine yada sizlere zarar vermeye çalışacaktır.

Vereceğim Bilgiler Tamamen Kontrol Edilmiş Ve Denenmiş Şeylerdir Öncelikle Sizleri Manipüle Eden Nasiste En Büyük Ceza Vereceksiniz.

Narsiste Verilecek En Büyük Ceza
Narsiste Verilecek En Büyük Ceza

Narsiste Verilecek En Büyük Ceza lar

Ona Muhtaç Olmadığınızı Gösterin

Narsist ler kendilerine seçtikleri kurbanlarının onlara muhtaç olduğunu düşünerek yaşar yaptıkları manipüle ile size öyle hissettirir ve sizde öyle bir durum varmış gibi kabul edersiniz ancak kendinize gelip ona muhtaç olmadığınızı ve onsuz her şeyi yapabildiğinizi gösterirseniz deli olacak ve kendi kendine sürekli bir şeyler kurarak kendini kaybedecektir.

Umursamayın

Narsisti Umursamamak Narsist insanlar kesinlikle umursanmadığı bir ortamda yaşayamazlar o kadar çok sinirlenir ki hiç görmediğiniz hiç bilmediğiniz huyları ortaya çıkar ve oldukça şaşırtır sizi.

Söyledikleri şeyleri umursamayın , sizi yönlendirmesine izin vermeyin kendi bildiğinizi yapın , aramalarına yada mesajlarına hemen dönmeyin araya boşluklar verin , beraber olduğunuz ortamlarda başka birileri yada telefonunuzla ilgilenin , En az şekilde umursayın Narsiste Verilecek En Büyük Ceza bu şekilde verebilirsiniz.

  Gerçekten Bitiren Erkek Nasıl Davranır? Erkek Davranışları

Siz Onu Manipüle Edin

Narsist insanlar genellikle size sürekli olarak kendisini iyi olduğunu mükemmel olduğunu ve size sürekli sizin altta olduğunuzu mükemmellikten uzak olduğunuzu , sürekli olarak sizi düzelttiğini , bir çok konuda iyi olmadığınızı sürekli olarak söyleyerek sizi manipüle eder ve sizi kullanmaya başlar.

Yapmanız gereken tek şey siz onu manipüle edin onun silahı ile kendisini vurun ona iyi olduğunu söylediği bir konuda karşısına bir rakip çıkarın ve bunu daha iyi yaptığını söyleyin bir süre sonra aşırı sinirlenecek ve size sözlü olarak saldıracak. Bu sırada sadece sessiz kalın ve bitirmesini bekleyin bitirdiğinde senin gibi biriyle birlikte olduğuma inanamıyorum diyerek susun bırakın delirmeye devam etsin. Narsiste Verilecek En Büyük Ceza

Her Zaman Açık Uçlu Cümleler Kurun

Narsistler sürekli olarak düşünürler bazı kelimeleri ve ucu açık kelimelerin tamamını kafalarında kurarak bir anlam kazandırmaya çalışırlar sizde bu zayıf noktalarını kullanmasınız örnek verecek olursak. Bunu Yapabileceğini Hiç Düşünmüyordum , Bu Kadar Zayıf Olduğunu Bilmiyordum , Gerçekten Çok Kötü , Çok Cahilce Değil mi gibi kelimelerin sonunu getirmezseniz sizin ona söylemeye çalıştığınız şeyleri düşünerek çılgına dönecek ve Narsiste Verilecek En Büyük Ceza yı vermiş olacaksınız.

Kontrolün Onda Olmasına İzin Vermeyin

Narsist insanlar genel olarak kontrol manyağı insanlardır bu insanların ellerinden kontrol alındığında o kadar çok sinirlenirler ki anlam veremezsiniz sizde bir Narsiste Verilecek En Büyük Ceza başlığını araştırıyorsanız doğru adrestesiniz.

Hakaretlerine Ve Kötü Sözlerine Asla Cevap Vermeyin (Önemli Yanlış Bilinenler)

Bir çok kişi Nasistler hakkında yazdığı konular arasında Bir Narsist size hakaret ediyorsa sizde karşılık verin der bu tamamen yanlıştır Narsist insanlar aslında sizin mutsuzluğunuzdan beslenir siz ona cevap vermeye başladığınızda o iş artık ağız ve laf dalaşına dönüşecek ve bu sizin sinirlenmenize ve sonrasında üzülmenize neden olacak.

Yapmanız gereken tek şey hakaret etmeye başladığında gülümseyin ve bitirmesini bekleyin bitirdiğinde yine gülümseyerek ” Kendine yakışanı yaptığın için teşekkür ederim ” diyerek gidin sessiz kalmanız onun söylediklerini kale almadığını biliyor olması zaten onu çıldırtacak üstüne kurduğunuz ucu açık bir cümle ile deliye dönmesini sağlayabilirsiniz. Narsiste Verilecek En Büyük Ceza budur karşılık vermek değil.

  Kaybedilen Davada Vekalet Ücreti Ne Zaman Ödenir? 2023

Narsist Kişi Nasıl İkna Edilir?

Narsist Kişi Nasıl İkna Edilir? Narsisti ikna etmem bir deveye hendek atlamaktan daha zordur çünkü narsist kişiler tamamen kendini beğenerek hareket ettikleri için sürekli size karşı gelecek ve kendi söylediği şeyin olmasını yada kendi söylediği şeyin doğru olduğunu kabul eder ancak şanslısınız narsist birisini ikna etmeniz çok kolay artık sizlere vereceğimiz bilgileri kullanarak parmağınızda bir narsisti oynatabilirsiniz.

Manipüle Edin : Narsist kendisinin küçük görülmesinden nefret eder sizde bunu kullanarak onun duygularına basın ve söylediğinizi büyük bir zevkle yapacaktır. Örnek olarak dışarı çıkmak istiyorsunuz ancak narsist size ısrarla çıkmak istemediğini söylüyor sizde karşılık olarak çıkamazsın zaten çok geç oldu korkarsın sen senin için çok zor olmalı ben de çocukken korkuyordum sokağa çıkmaya gibi cümleler ile narsisti çılgına çevirebilir ve istediğinizi yaptırabilirsiniz.

Narsist Nasıl Saygı Duyar?

Bir Narsist Nasıl Saygı Duyar? gibi sorular inanılmaz çoğaldı size kötü bir haberim var bir narsist kimseye saygı duymaz ancak duyuyormuş gibi yapar içten içe nefret ediyor ve kötü şeyler yapmak istiyordur kendini çok beğeniyor olması karşıdaki insanın sürekli olarak küçük görmekten geçiyor ve buda onun saygı duymasına engel oluyor. Ancak çok zor olan bir şeyi ona kanıtlamanız gerekiyor kanıtladığınızda size saygı duyacaktır ancak bu durum nefret etmesine de sebep olabilir.

Narsistlerin Zayıf Yönleri Nelerdir?

Narsistlerin Zayıf Yönleri Nelerdir? kimse çok fazla bilgiye sahip değil bu konuda ancak bir narsistin en büyük zayıf yönü kendi duygularına yenik düşmesi sevdiğinin yaptığı şeylere aşırı derecede takılır ve çok üzülür bu sebepten onu vurmanız ve zayıf yönünü bilmek için en sevdiği kişilerin ona tavır yapmasını sağlayın kendini çok kötü hissedecektir.

Narsist Ne Zaman Saygı Duyar

Narsist Ne Zaman Saygı Duyar gibi bir soru asla sorulamaz çünkü Narsist biri asla saygı duymaz çünkü her zaman kendisinin mükemmel olduğu ve asla hata yapmayacağını düşünerek yaşar birisi onun işe yaramaz olduğunu hissettirirse ona düşman olur ve ona karşı sürekli olarak hakaret ve ezmeye yönelik söylemler ile konuşmaya başlar Narsiste Verilecek En Büyük Ceza yı vermek isterseniz ona mükemmel olmadığını ve yaptığı şeylerin yanlış olduğunu söyleyin. Çılgına dönecektir.

  Kaçak Elektrik Cezası Ödenmezse Ne Olur?

Narsistler Kimleri Sever

Narsist insanlar kendilerinden başka kimseyi çok fazla sevemezler aslında gözlerine kestirdikleri insanlara karşı oldukça güzel ve seviyormuş hissi verirler ancak sizden alacaklarını alana kadar egosunu tatmin eder ve sonrasında sizlere sevgi sözcükleri söyleyen kişi gider ve sizi umursamayan birisi ortaya çıkar.

Bir Narsistin Sonu

Bir Narsistin sonunu getirmek istiyorsanız onunla olan bağlantınızı tamamen kesmektir çünkü bir Narsist asla vazgeçmez sürekli olarak kafasında kurarak geri dönmek yeni sözler vermek ve tekrar o egosunu tatmin etmek isteyecektir.

Narsist Vazgeçer Mi

Narsist Asla vazgeçmez çünkü ona kötü hissettirdiniz ve ondan kopmaya başladınız artık sizi elde edene ve kendisini tatmin edene kadar peşinizde koşacak yada işinizi kovalayacaktır zarar vermeye çalışabilirler ancak zarar vermek son çare olarak görürler.

Narsist Kişiyi Yönetmek

Narsist birini yönetmek oldukça zordur çünkü yönetilmek değil yönetmekten inanılmaz derecede zevk alırlar ancak Bir Narsisti yönetmeninde yolları bulunuyor güzellikle bir Narsisti yönetebilirsiniz ona hissettirmeden aslında söylediğiniz şeyin onun fikri gibi kabul ettirerek istediğiniz her şeyi yaptırabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey fikrinizi ona yedirmek. Örneğin. “Sence şu kalem çok güzel değil mi sen bununla cidden çok güzel şiirler yazabilirsiniz çok da dikkat çekersin.”v Gibi cümleler.

Narsist Ne Kadar Tehlikeli?

Narsist insanlar kendilerini yüce görmeyi çok severler sizin yıpratarak zayıflatır ve siz farkında olmadan sizi kullanmaya başlar ve sizi sürekli olarak ezmeye ve sizi çökertmeyi amaçlar. Eğer farkına varamazsanız size çok büyük zararlar verebilirler.

Narsist nasıl sinir edilir?

Narsist bir bireyin sinir olmasının çok yolu vardır büyüklendiği konuda onu egale edilmesinden nefret eder ve çılgına döner istediği yapılmadığında ve ezik lenmekten hiç hoşlanmaz ve sinir olur.

Narsist kimden korkar?

Narsist kendisinden daha büyük bir narsist birisinden çok korkar çünkü asla onunla kaşık atamaz ve yenileceğini bilir. Diğer korktuğu kişi ise aklını kullanabilen ve mantıklı kararlar verebilen bireylerden hiç hoşlanmazlar.

5/5 - (1 vote)

NedenOlur

Merhaba ben Samet. Sizler için birbirinden farklı bir çok kategoride neden olur sorularınıza yanıt için makaleler yazıyor. Burada neden olur sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu