Biyografi

Arif Önemli Kimdir? Arif Önemli Cinayeti Bilinmeyenler (Çok Şaşıracaksınız)

Arif Önemli Neden Hapse Girdi , Arif Önemli Deniz Gezmiş , Arif Önemli Cinayeti , Arif Önemli Ülkücü Mü ,

Arif Önemli Kimdir? Süleyman Soylunun kızını evlendirdiği sırada nikah şahitliği yapması sonucunda adı iyice duyulmaya başlayan Arif Önemli hakkında merak edilen Arif Önemli Neden Hapse Girdi , Arif Önemli Deniz Gezmiş , Arif Önemli Cinayeti , Arif Önemli Ülkücü Mü? gibi sorulara cevap vereceğiz

Arif Önemli Kimdir?
Arif Önemli Kimdir?

Arif Önemli Kimdir?

Arif Önemli 1944 yılında Mersin Silifke ilçesinde dünyaya gelmiştir. Ardından 10 yıl boks sporu ile uğraşmış o dönemde önemli dereceler ile taçlandırmıştır. Ardından 1980 darbesinden sonra 1993 yılına kadar Doğru Yol partisinin Zeytinburnu ilçe başkanlığını yapmıştır. Arif Önemli kimi öldürdü

Bir Youtube kanalında kendinden bahsederken oldukça net olan Arif Önemli Hapse girdiği dönemi anlatıyor. 11 yıl 8 ay ceza evinde kalan Arif Önemli cezaevindeki zorluklardan bahsetmiş orda bulunan gençleri sağcı ve solcu olarak ayırdıklarını ve devlet ve millet diyerek bizi dolduruyorlardı ifadesini kullanmış. Zamanında düşman olarak belirtilen insanlarla şuan oturup çay içebiliyoruz ifadesini kurmuştur.

Hapishaneye girdiğim dönemde her gün 30 40 gencin öldürüldüğünü ve uyuşturucu kullanımı giderek artıyor gerek yerlere kavgalar çıkarılıyor ve gelip birbirlerini şişiliyorlar buna karşı uygulanan ceza ise falakaydı olarak belirtilmiş. O dönemdeki savcı ise Esrar adı verilen uyuşturucu maddenin kullanımına izin verdiğini belirtmiş ve kullanıldığına değinmiş.

  Yeşim Resmi Kaç Yaşında? Yeşim Resmi Kimdir?

Arif Önemli Deniz Gezmiş

Arif Önemli bir Youtube kanalına konuk olmuş ve yaşadığı o dönemi anlatmaya başlamış ifadeleri arasında yıldız teknik üniversitesinde sağcı ve solcu olarak ayırdıkları gençler arasındaydım ve bir gün bize üniversitede camide namaz kılan sağcı gençleri solcular camide yakalayıp hastanelik etmişler ve kuranı kerimi yırtıp üzerinde tepinmişler gibi ifadeler le bizi aşıladılar ancak böyle bir durum söz konusu bile olmamış. Arif Önemli Deniz Gezmiş

Bizi tuzağa düşürdüler ve doldurup üzerlerine saldılar bizi tuzağa düşürenlerin arasında Deniz Gezmiş de bulunuyor ifadesini kullandı.

Arif Önemli Kaç Yaşında?

Bir çok kişinin merak ettiği Arif Önemli Kimdir? sorusunun ardında merak edilen bir diğer soru ise Arif Önemli’ nin kaç yaşında olduğu bulunuyor. 1944 Yılında Mersinin Silifke İlçesinde dünyaya gelen Arif Önemli şuan itibaren 78 yaşında.


Arif Önemli Öldü mü

Arif Önemli hakkında ölüm haberleri çok sık gelmektedir ancak Arif Önemli sağlık sorunları yaşamaktadır ancak herhangi bir ölüm haberi bulunmamaktadır.

Arif Önemli Ülkücü mu

Hapse girmeden önce o tarafa doğru yönelimi olduğu ancak sonrasında ayrılmak istediği için ayrılmış ancak kesin bir bilgi söz konusu değildir teori olarak belirtilmektedir.

4/5 - (4 votes)

NedenOlur

Merhaba ben Samet. Sizler için birbirinden farklı bir çok kategoride neden olur sorularınıza yanıt için makaleler yazıyor. Burada neden olur sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu