Neden Olur ?

Aura Renkleri Ve Anlamları?

Kırmızı Aura Rengi Anlamı?

Aura Renkleri Ve Anlamları? Bazı uzmanlar auranın elektromanyetik bir alan gibi yaydığımız elektrik olduğuna inanıyor. Bu, Dünya gibi nesnelerin farklı manyetik alanlara sahip olduğunu kanıtladığı için mantıklı bir düşüncedir. Evet, dünyanın da manyetik alanları ve hatta çakraları var. Peki Kırmızı Aura Rengi Anlamı? nedir

Manyetik enerji alanı olarak da tanımlanabilen aura, herkesin bir şekilde aşina olduğu bir terimdir. Aura renkleri ve anlamları söz konusu olduğunda, kulaktan kulağa iyi bilinen bir yanılgı dolaşır. Yaydığımız enerji dalgalarının renklerinin değişmediği yaygın bir bilgelik olsa da, auraya asla tek bir renk tam anlamıyla hakim değildir. Diyetten uyku düzenine ve ruh haline, her güne ve şu an içinde bulunduğumuz koşullara kadar hayatımızdaki her duruma göre değişen aura renkleri ve anlamları ile ruh halinizi keşfedebilirsiniz.

Aura Renkleri Ve Anlamları?
Aura Renkleri Ve Anlamları?

Aura Renkleri Ve Anlamları?

Aura; Bizi ve tüm canlıları bir renk ışını şeklinde çevreleyen enerjidir. Auralar fiziksel olmadığı için farklı bir alemin parçasıdırlar. Ancak, doğrudan fiziksel bedenimizde çalışırlar. Ancak, onları görmek için kendinizi eğitebilirsiniz. Bu bilgilerle birlikte Aura Renkleri Ve Anlamları? Nelerdedir bakalım.

Mor

Asaletin eş anlamlısı olan mor, bir aura rengi olarak kişinin maneviyatla kurduğu yakın bağı temsil eder. Maneviyat gibi şeylerle ilişkilendirildiğinde kişinin çevresinde görülen bu cesur rengin açık tonları aydınlanmayı simgelerken, daha koyu tonlara ulaşma arzusunun bir göstergesi olabilir.

  Kaan Urgancıoğlu Eşi Ve Hakkında Bilinmeyenler

Mavi

Sanatçıların aura rengi olarak da bilinen mavi, genellikle iletişim becerileri yüksek, pozitif ve enerjik bir ruh haline sahip kişilerde görülür. Her tonun farklı bir ruh halini simgelemesi çok önemlidir ve karamsar anlarda koyu tonlar ortaya çıkabilir. Açık tonlar ise hayal kuran insanları kuşatabilir.

Yeşil

Kimileri ile için sevgi ve kalp rengi olarak belirtilen yeşil kimileri tarafından da doğanın ve yeşilliğin rengi olarak belirtiliyor doğanın insanı çok rahatlatması buna örnek olarak belirtilmektedir. Çoğu zamanda empati ve hoşgörü rengi olarak belirtilmektedir.

Turuncu

Bir çok kişinin turuncu rengi kaplaması oldukça sık oluşur genel olarak arkadaş ortamında görmektedir genel olarak başarı mutluluk ve pozitif durumlarda insanı çevreleyebiliyor bunun dışında cinsel uyarılmada insanların parlak bir turuncu çevrelemektedir.

Kırmızı

Genel olarak iyi bir anlama gelmeyen kırmızı kişinin sinirli ve asabi olduğunu belirtmektedir ancak koyu renkli kırmızı renklerin insanı çevrelediğinde asalet , özveri ve cesurluk olarak ifade edilmektedir.

Siyah

Karanlığın eş anlamlısı olan siyah, bir aura rengi olarak görüldüğünde kişiyi olumludan olumsuza çekmeye eşlik edebilir. Kişinin maneviyatla ilişkisinin kırılma noktasında olduğunu simgeleyen bu renk, kişiye negatif enerjisini atması gerektiği konusunda da bir uyarı görevi görür.

Puan Verpost

NedenOlur

Merhaba ben Samet. Sizler için birbirinden farklı bir çok kategoride neden olur sorularınıza yanıt için makaleler yazıyor. Burada neden olur sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu