Neden Olur ?

Dolar Ne Olur? (2022)

Dolar Ne Olur? (2022) , Dolar Ne Olur Ekonomistler?, 3 Ay Sonra Dolar Ne Olur?

Bu yazımızda ülkemizin ve döviz konusunda merak edilen Dolar Ne Olur? 2022, Dolar Ne Olur Ekonomistler?, 3 Ay Sonra Dolar Ne Olur? sorulara cevap verdik.

Dolar kuru son bir yıldır oldukça hareketli olarak karşımıza çıkmaktadır bu sebepten yatırımını dolar üzerine kurmak isteyen bir çok kişi dolar ne olur? (2022) gibi soruları oldukça sormakta ve araştırmalar yapmaktadır bu yazımızda sizler için en çok konuşulan ve takip edilen ekonomistlerin düşüncelerini sizler ile paylaşmak istedik.

Dolar Ne Olur? (2022)
Dolar Ne Olur? (2022)

Dolar Ne Olur? (2022)

Dolar son bir yılda oldukça hareketlendi hatta Aralık ayı öncesinde 18 TL gibi rakamları gördü ancak hükümetin hamlesi ile 10 TL rakamlarına geriledi bir süre bu şekilde kalan dolar bir Aralık ayında yeni yıla girerken kendini 13,27 TL bandında bıraktı peki yeni yılda dolar ne olacak bir çok ekonomistin düşünceleri yükseleceği konusunda  peki  ne kadar yükselecek ve bu yılı nasıl kapatacağını düşünüyorlar.

Dolar Ne Olur Ekonomistler?

Ekonomistlerin genel düşünceleri arasında doların yükseleceği bulunuyor dolar oldukça hareketli olması yatırıp yapacak yada elinde bir miktar parasını nasıl kullanacağını planlayan insanlar için ekonomistlerin düşünceleri oldukça önem arz ediyor.

Remzi Özdemir: Hükümetin yaptığı hamle ile doların 18 TL bandından 10 TL bandına düşmesi beklenen bir hareket olarak belirtildi 13,27 TL ile 2021 yılını kapatan dolar yeni yılın ilk 3 ayının oldukça zor geçeceğini ve bu zaman içerisinde tekrar 18 TL gibi rakamları görebileceğini belirtti.

  Kilo Almak İçin Sipraktin Kullananlar (Doğru Bilgi)

Selçuk Geçer: 4 ila 22 ocak arasında ve 14-15 şubat’ da FED ‘in yapacağı açıklamanın oldukça önemli olduğunu ve kırılma noktası olarak belirtti ancak ocak ayının normal yükseliş durumunda doların 14 TL 15 TL olacağını düşünüyorum diyerek yorumunu noktaladı.

3 Ay Sonra Dolar Ne Olur?

Doların şuanda devletin yapacağı açıklamalar ile oldukça kırılgan olduğu belirtilmekte ve bu konuda yatırım yapacak insanların oldukça dikkatli olmaları ve hızlı alım satımlardan uzak durmaları gerektiği belirtilmiş.

Ekonomistlerin genel olarak düşünceleri doların en az 15 TL bandının altında kalmayacağı tanısında bulunuyorlar öğleki ünlü ekonomist Remzi Özdemir yeni yılın ilk üç ayı dolar için oldukça zor geçeceğini belirtti hatta doların 18 TL bandına geri döneceğini belirtti.

Puan Verpost

NedenOlur

Merhaba ben Samet. Sizler için birbirinden farklı bir çok kategoride neden olur sorularınıza yanıt için makaleler yazıyor. Burada neden olur sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu