Neden Olur ?

Erken Boşalıyorum Neden?

Erken Boşalıyorum Neden?, Erken Boşalıyorum Tedavisi Doğal?, Erken Boşalıyorum Tedavisi Hangi Doktor?, Erken Boşalıyorum İlaç İsimleri?

Bir çok erkeğin sorun yaşadığı sorunlar arasında  erken boşalma bulunuyor erken boşalma sorunu genel olarak psikolojik oluyor ancak nadir durumlardan kaynaklı olarak belirli rahatsızlıklardan kaynaklanıyor olabilir. Erken boşalma sorunu yaşayan insanların akıllarında Erken Boşalıyorum Neden? gibi sorular bulunuyor ve çözüm yolları aramaya çalışıyor. 

Çözüm yolları arayan insanların bir çoğu ilaç kullanarak halletmek yerine doğal yollarla halletmek için Erken Boşalıyorum Tedavisi Doğal? gibi sorularla araştırmalar yapıyor. Bu soruların cevaplarına yer verdiğimiz yazımızın devamında göreceksiniz. 

Erken Boşalıyorum Neden?
Erken Boşalıyorum Neden?

Erken Boşalıyorum Neden?

Yaşam boyu devam eden erken boşalmaya neyin neden olduğu tam olarak bilinmemektedir. Spekülatif psikolojik teoriler sıklıkla ileri sürülür. Beyindeki boşalmayı kontrol eden uyaranlara karşı aşırı duyarlılığın veya penis derisinin aşırı duyarlılığının, erken boşalmada rol oynadığı teoride kabul edilmiştir. Peki Erken Boşalıyorum Neden? sorusunun cevabı.

Psikolojik nedenlerin yanında çeşitli sağlık problemlerinde erken boşalmaya neden olabilmektedir. Erken boşalma yaşayan insanların dikkat etmesi gereken şeylerde burada ortaya çıkmaktadır. Çünkü sebebi bilinmeyen bir sağlık problemi için ilaç kullanımı oldukça tehlikelidir.

Psikolojik Sebepler: Psikolojik olarak sıkıntı yaşayan insanlar stres , kaygı ve partner ile olan ilişki erken boşalma sorununu ortaya çıkarabilir.

Endokrin Sebepler: Halk arasında guatr olarak bilinen tıp da troid ve yüksek troid yani  Hipertroid erken boşalma sorununda oldukça etkili bir rol oynamaktadır.

  Gabileye Giremiyorum 2023 Gabile Açıldı (Güncel Giriş)

Ürolojik Sorunlar: Prostat hastalığı , prostat enfeksiyonu ve idrar yolu enfeksiyonları erken boşalma sorununun ortaya çıkmasında oldukça etkilidir.

Cinsel Uyum Problemleri: Partner ile olan uyumsuzluk ve cinsel sağlık gibi sorunlar erken boşalmanın ortaya çıkmasında çok etkilidir.

Erken Boşalıyorum Tedavisi Doğal?

Erken boşalma sorunu cinsel ilişki için oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Erkeğin erken boşalma sorunu yaşadığını düşündüğünde ki olan psikolojik sorunları kişi olumsuz yönde oldukça fazla etkilemektedir. Bu durumda erken boşalmanın ileri düzeylere geçmesine sebep oluyor. Bu durumun ilerlemesi durumunda insanlar ilaç kullanmak yerine doğal yöntemler arıyor. Peki erken boşalma tedavisinde kullanılan doğal yöntemler nelerdir?

 • Sarımsak: Sarımsak mucizevi bir ürün olarak bilinmektedir kimsenin bilmediği bir özelliği de erken boşalma sorununu gideriyor olması.
 • Yeşil Soğan: Yeşil soğan faydaları saymakla bitmiyor ancak bir özelliği daha var ki buda erken boşalma sorununun tedavisinde oldukça etkili olması
 • Zencefil: Tüketildiğinde vücut ısısını artırma özelliği bulunan zencefil kan dolaşımında da oldukça etkilidir bunun yanında erken boşalmayı da en aza indirdiği bilinmektedir.
 • Karanfil: Stresten ve psikolojik sorunları bulunan insanların sık sık tercih ettiği karanfil psikolojik sorunlardan kaynaklanan erken boşalmayı da en aza indirmektedir.
 • Havuç: Tüketildiğinde oldukça faydalı olan havuç un bilinmeyen bir diğer özelliği erken boşalmayı azalttığıdır.

Erken Boşalıyorum Tedavisi Hangi Doktor?

Erken Boşalıyorum Neden? konu başlığı altında belirtilen sebeplerden herhangi birinden şüpheleniyorsanız. Bir Üroloji doktoruna başvurmanız ve gerekli tetkiklerin yapılmasını istemelisiniz çünkü erken boşalmanın tedavisinin en önemli maddesi ilk konuşmadır çünkü doktor sizin durumunuzu konuşurken anlayıp bu konu hakkında yönlendirmeler yapacaktır. 

  Dy Dx Nedir? Dy Dx Ne Anlama Gelmektedir?

Erken Boşalıyorum İlaç İsimleri?

Erken boşalma sorunu yaşayan insanlar bir çözüm yolu ararken ilaç kullanımı artırmaya başlıyor ancak hangi ilaçları kullanacağını bilmiyor ve bu sebepten ilaç isimlerini aramaya çalışıyor. Bu ilaçların isimlerini aşağıda maddeler halinde belirttik. 

Ancak bilinçsiz ve doktor tavsiyesi olmadan ilaç kullanımı sakıncalı ve tehlikelidir bir doktora danışmadan ilaç kullanmayın.

 • Anksiyolitikler
 • Klordiazepoksi
 • Lorazepam
 • Diazepam
 • Alprazolam
 • Anestezik Kremler
 • Lidokain
 • Prilokain
 • Fosfodiesteraz inhibitörleri
 • Sildenafil
 • Tadalafil
 • Vardenafil
Puan Verpost

NedenOlur

Merhaba ben Samet. Sizler için birbirinden farklı bir çok kategoride neden olur sorularınıza yanıt için makaleler yazıyor. Burada neden olur sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu