Neden Olur ?

Google Play Hizmetleri Durmaya Devam Ediyor (Çözüldü)

J7 Prime Google Play Hizmetleri Desteklemiyor , Google Play hizmetleri Verileri Temizlenirse Ne Olur?

Google Play Hizmetleri Durmaya Devam Ediyor Bilindiği üzere Google Play, Android işletim sistemlerindeki uygulamalar için bir indirme aracıdır. Cep telefonunuzda kullanmanız gereken WhatsApp , Facebook yada Google Lens gibi yardımcı uygulamaları Google Play ile  kolayca indirebilirsiniz.

Marka ve modelden bağımsız olarak tüm akıllı telefonlarda varsayılan olarak bulunan bir uygulamadır. Aslında çokça kullanılan bu uygulamadan insanların “Google Play hizmetleri Durmaya Devam Ediyor” hatasıyla karşılaşabileceği ve ne yapacağınızı bilmediğiniz zamanlar oluyor.

Android cihazlarda en çok kullanılan uygulamalardan biri Google Play Store ve dolayısıyla Google Play Hizmetleridir. Ancak zaman zaman bu uygulamaların olması gerektiği gibi çalışmadığını görebiliriz. Bu gibi durumlarda sorunu çözmek için neler yapabileceğinizi adım adım anlatacağız.

Google Play Hizmetleri Durmaya Devam Ediyor
Google Play Hizmetleri Durmaya Devam Ediyor

Google Play Hizmetleri Durmaya Devam Ediyor (Çözüldü)

Google Play Hizmetleri Durmaya Devam Ediyor , bunun çeşitli nedenleri olabilir. Bu sorun özellikle telefonunuzun kapasitesi bitmek üzereyken ortaya çıkabilir.

Güncellemenin gelmesi gerektiğinde, gelmediğinde bu tür bir sorun tekrar ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda ne yapmalı

  • Beklenmedik bir şekilde durduysa, önce cep telefonunuzu kapatabilir, birkaç dakika bekleyip tekrar açabilirsiniz.
  • Ayrıca cep telefonunuzun ayarlarına gidip uygulama panelinden Google Play Hizmetleri uygulamasını seçtikten
  • sonra önbelleği temizleyebilirsiniz. Bu yeterli değilse, verileri de silebilirsiniz.
  • Bunlar yeterli değilse, bunları devre dışı bırakabilir ve yeniden etkinleştirebilirsiniz.
  • Veya uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz.
  • Fabrika ayarlarına sıfırlama yaparak da bu sorunu çözmeyi deneyebilirsiniz.
  İtadakimasu Ne Demek? Ne Anlama Gelir?

J7 Prime Google Play Hizmetleri Desteklemiyor

Bir çok akıllı telefonda meydana gelebilen sorunların başında geliyor J7 Prime Google Play Hizmetleri Desteklenmiyor hatası bu hatanın asıl sebebi telefonunuzun düzgün bir şekilde güncel yazılım güncellemesini almadığı olabilir bu güncellemeleri almadığı zamanlarda Google Play üst sürümlere uyumlu uygulamalar barındırdığı için sizin için kullanımı imkansız hale gelecektir. Google Play Hizmetleri Durmaya Devam Ediyor 

Öncelikle Son sürüm bir Google Play apk dosyasını bulun ve indirme işlemini gerçekleştirin. Ancak bu işlemi yapmadan önce ayarlardan bilinmeyen kaynakların indirilmesine izin vermeniz gerekiyor. İzin verme işlemi bittikten sonra indirdiğiniz apk dosyasını kurun ve Google Play Hizmetlerini kullanmanın keyfini sürün.

Puan Verpost

NedenOlur

Merhaba ben Samet. Sizler için birbirinden farklı bir çok kategoride neden olur sorularınıza yanıt için makaleler yazıyor. Burada neden olur sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu