Biyografi

Heyceyn Kaç Yaşında? Heyceyn Kimdir? (Hakkında Bilinmeyenler?)

Heyceyn Kaç Yaşında? Ünlü rapçi Şehinşah ‘ın eski eşi olmasına rağmen Instagram paylaşımlarıyla üne kavuşan Ceyda Yılmazer, bir sosyal medya fenomeni. Eşinden boşanma aşamasındayken dayak gündeminde olan Heyceyn, haç şeklinde küpe taktığı ve parayla çizdiği sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekti!

Heyceyn Ceyda Yılmazer Kimdir?

Heyceyn olarak bilinen Ceyda Yılmazer 17 mart 1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi evlendiği güne kadar oldukça normal bir hayat yaşayan bir kadındı 2014 yılında Şehinşah olarak bilinen Ufuk Yıkılmaz ile evlenmiş ve 2016 yılın’ da Atlas adı verilen bir evlatları bulunuyor. Heyceyn Şehinşah Oldukça güzel bir hayat yaşadıkları düşünülüyordu ancak 2017 yılında büyük bir skandal ile ayrılık kararı aldıkları ortaya çıktı ve sosyal medya paylaşımları ise oldukça cüretkar olarak görüldü ve kısa sürede çok fazla takipçiye ulaştı. Heyceyn Kaç Yaşında?

Heyceyn Kaç Yaşında?
Heyceyn Kaç Yaşında?


Ceyda Yılmazer Yaşı

Heyceyn olarak bilinen Ceyda Yılmazer 17 mart 1992 yılında dünyaya geldi ve 2022 yılında 30 yaşındadır.

Heyceyn Sevgilisi

Heyceyn Sevgilisi Kim diye araştırmalar çok sık yapılmaktadır. Ceyda Yılmazer yeni sevgilisi Şehinşah ünlü rapçi nin eski eşi son yıllarda paylaştığı cesur pozlar ve takıları tarafından eleştirilere maruz kalması takipçilerinin daha da fazla artmasına sebep oluyor ve cesur paylaşımlarına devam ediyor. Güzel fenomenin şuanda herhangi bir sevgilisi var mı gibi sorular sıkça soruluyor ve ancak paylaşımlarına bakıldığında ilişki durumunu gizli tutuyor ve bu konuda oldukça dikkat ediyor bu durumda Cemre Yılmazer’ in sevgilisinin olmadığı bilinmektedir.

  Rojin Haspolat Nereli? Rojin Haspolat Kimdir?


Heyceyn Çocuğu

Heyceyn Kaç Yaşında? , Ceyda Yılmazer Çocuğu gibi soruların cevaplarını aradığımız içeriğimizde en çok merak edilen konuların arasında bulunan Heyceyn çocuğu Kimdir? sorularına cevap vereceğiz. 2014 yılında Şehinşah ile dünya evine giren Heyceyn 2016 yılında Atlas adını verdikleri bir evlatları dünyaya geldi ancak tatsız bir şekilde 2017 yılında ayrılık kararı aldılar ve ayrıldılar.

Heyceyn Çocuğu
Heyceyn Çocuğu

Ceyda Yılmazer Nereli?

Ceyda Yılmazer nereli Ceyda Yılmazer 1992 yılında İstanbul’ da dünyaya gelmiş ve aslen İstanbul’ lu olduğu bilinmektedir.

Ceyda Yılmazer ne zaman doğdu?

17 Mart 1992 yılında İstanbul’da doğan Ceyda Yılmazer

Heyceyn kiminle evli?

Ünlü Rapçi Şehinşah ile boşanmasının ardından henüz kimse ile evlilik yapmayan Heyceyn ne zaman evleneceği muamma olarak görünmektedir.

Puan Verpost

NedenOlur

Merhaba ben Samet. Sizler için birbirinden farklı bir çok kategoride neden olur sorularınıza yanıt için makaleler yazıyor. Burada neden olur sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu