Teknoloji

İnstagram Gizlilik Hesap Görme Ücretsiz (2022)

İnstagram Gizlilik Hesap Görme Ücretsiz (2022) İnstagram 'da Kapalı Hesapları Görme Uygulaması İOS

İnstagram Gizlilik Hesap Görme Ücretsiz (2022) de en çok merak edilen konular arasında bulunuyor. Milyonlarca kullanıcı bulunduran İnstagram güvenlik önlemlerini her geçen gün daha da fazla artırmaya başladı bunların başında gizli olması gereken hesapların korunması bulunuyor İnstagram gizlilik adı altında bir çok hesabın gizlilik ayarlarını açtığında karşı tarafın görmemesi için oldukça fazla mesai harcamakta. Ancak İnstagram ‘ın dahi engelleyemedi uygulamalar geliştiriliyor bu uygulamalar sık sık kapanıp açılma eğilimi içerisinde bulunsa da sizlere ücretsiz olarak İnstagram Gizli (Kapalı) Hesapların Görünür hale gelmesini sağlayabiliyor. Peki bu uygulamalar neler yazımızın devamında detaylı olarak yer vereceğiz.

İnstagram Gizlilik Hesap Görme Ücretsiz (2022)
İnstagram Gizlilik Hesap Görme Ücretsiz (2022)

İnstagram Gizli Hesap Görme Uygulamalarının Zararları?

Sizde İnstagram da sevdiğiniz birinin yada sevmediğiniz birinin hesabını görmek ne yaptığını bilmek isteyebilirsiniz ve çözüm yöntemleri aramanız oldukça normal ama alınan riskler sizler için çoğu zaman üzücü olabilir hatta ailelerin dağılmasına sebep olabilir.

İnstagram Gizlilik Hesap Görme Ücretsiz (2022) başlığı altında çok fazla araştırılma yapıldığı görülmektedir bu sebepten gerekli açıklamanın yapılması gerektiği aklımıza gelmektedir.

Gizli hesapları görüntüleye bileceğiniz uygulamaların genel çalışma prensibi havuz sistemi peki havuz sistemi ne siz sisteme giriş yaptığınızda sizin hesabını sistem kaydediyor ve giriş izni verdiğiniz içinde yeni içeriğinizin tamamına sahip olabiliyor.

  Pingru Web - Pingru Apk - 2023 - Güncel Çalışan Apk

Sonrasın da sizde bulunan takipçilerinizin ve takip ettiklerinizin profillerini kaydediyorlar ve bu sayede bir başkasının bakmak istediği gizli hesaplara bu şekilde ulaşmış oluyorlar ancak konuşmalarınızın ve göstermek istemediğiniz bir çok içeriğinizin çalınması da yanınıza kar kalıyor.

Diyeceksiniz ki fake hesaptan giriş yaparım yapmanız anlık olarak kurtulduğunuz anlamına gelmiyor bir çok uygulama yeni kurulan ve yeterli takipçisi bulunmayan hesaplara giriş izni vermiyor birilerini görmek uğruna her şeyinizi kaybetmeyi göze almanız sizin için iyi olmayacaktır.

İnstagram Gizlilik Hesap Görme Ücretsiz (2022)

Milyonlarca kişi İnstagram kullanıyor ve neredeyse her anını fotoğraflayarak bir sosyal medya platformu olan İnstagram da paylaşmakta ancak kullanıcılar bazen stratejik bazen de sadece yakın çevresinin kendisini takip etmesine izin veriyor bunun dışındaki kullanıcılara hesabını gizli tutarak fotoğraf ve videolarını gizliyor. Dışarıdan bakmak isteyen insanlara ” Bu Hesap Gizli ” gibi bir uyarı veriliyor ve hiç bir şey gösterilmiyor.

Bu duruma maruz kalan insanların görmek için farklı yöntemler aramaya başlaması oldukça normal karşılanmaktadır karşıdaki kişinin fark etmeden paylaştığı fotoğrafları , videoları ve hikayelerini görmeyi isteyen insanların sayıları oldukça fazla olması sebebiyle bir çok aplikasyon geliştiricisi gizli hesapları görmek adı altında uygulamalar geliştiriyor ve kullanıma sunuyor Peki. İnstagram Gizlilik Hesap Görme Ücretsiz (2022) olarak nasıl göreceğiz.

LiLi Ve Postegro: LiLi Ve Postegro İnstagram gizli hesapları görme konusunda oldukça ismi duyulmuş ve bir çok insan tarafından sıkça denenmiş web sitesi ve uygulaması bulunuyor. Ancak kullanım için belirli bir takipçi sayısı ve fake hesapların olmamasını istiyor bunları karşıladığınızda istediğiniz 3 hesabı ücretsiz olarak görmenize olanak sağlamaktadır. 3 defa gizli hesaba bakmanızın ardından sizlerden ücret talep ediyor ancak ücret ödemenize gerek kalmadan ertesi gün 3 kez daha kullanabileceğiniz ücretsiz hakkınızı vermektedir.

  Aradığınız Numara Geçici Olarak Servis Dışı Ne Demek?
İnstagram Gizlilik Hesap Görme Ücretsiz (2022)
İnstagram Gizlilik Hesap Görme Ücretsiz (2022)

Bestwhozi: Bestwhozi LiLi den sonra ne çok kullanılan gizli hesapları görebileceğiniz içerisinde uygulama ve web site barındırmaktadır. Bu sistemin kullanılması oldukça kolay kendi hesabınızla giriş yapmanızı isteyecek kullanıcı adı ve şifrenizi girin ve sisteme giriş yapın size ilk kullanımda 2 gizli hesap görme hakkı verecek ve sonrasında ücret talep edecektir.

İnstagram Gizlilik Hesap Görme Ücretsiz (2022)
İnstagram Gizlilik Hesap Görme Ücretsiz (2022)

Ghostegro: Son zamanlarda oldukça popüler uygulama ve web site kullanımı oldukça kolay olan Ghostegro insanlar tarafından oldukça fazla sevilmektedir. Neden sevildiği ise ücretsiz kullanım hakkının 4 olması bulunuyor 4 hakkın bitmesi üzerine belirli üyelikler ile sizden ücret talep etmektedirler. Yapmanız gerek uygulamayı yada web sitesini açmak ve kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmak olacaktır karşınıza çıkan menüden gizli hesap görme yazan menüye tıkladıktan sonra istediğiniz kişinin profilini görebilirsiniz.

İnstagram Gizlilik Hesap Görme Ücretsiz (2022)
İnstagram Gizlilik Hesap Görme Ücretsiz (2022)

İnstagram ‘da Kapalı Hesapları Görme Uygulaması İOS

İOS yani Apple firmasının geliştirdiği işletim sistemine bağlı olan AppStore içerisinde güvenlik ihlali yapan uygulamalarına yer vermemekte bu sebepten İnstagram Gizlilik Hesap Görme Ücretsiz (2022) uygulamalarını bulmanız ve kurmanız oldukça zor olacaktır bu sebepten Apple kullanıcıları yukarıda belirttiğimiz uygulaması ve web sitesi bulunan içerikleri deneyebilir ve gizli hesapları görebilir.

Puan Verpost

NedenOlur

Merhaba ben Samet. Sizler için birbirinden farklı bir çok kategoride neden olur sorularınıza yanıt için makaleler yazıyor. Burada neden olur sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu