Neden Olur ?

Kullanıcıların Yaptığı Diğer Aramalar – Nedir – Nasıl Kaldırılır?

Kullanıcıların Yaptığı Diğer Aramalar Google tarafından öncelikle deneme sürümü olarak sunulmuş ardından kullanıcıların tamamen kullanımına sunulmuştur asıl amaç kullanıcı dostu bir işlem görmesi olarak bilinir asıl amaç olarak araştırılan herhangi bir kelimeden karşımıza çıkan sonuçlar sizi tatmin etmiyor olabilir bu durumu değiştirmek ve daha fazla bilgi sahibi olmanız için geliştirilmiş ve kullanıcıların büyük bir bölümü tarafından oldukça sevilmiştir.

Bilinmesi gereken en önemli şeylerin başında gelene şeyler arasında bulunuyor Google kullanıcıların doğru bilgi ve güncel bilgi alması için güncel ve doğru görülen içeriklerin öne çıkmasında oldukça dikkat ediyor bunu yaparken kullanıcıların aradığı şeyi telaffuz edememesi gibi durumlar söz konusu olmaması için Kullanıcıların Yaptığı Diğer Aramalar olarak adlandırılan ve altta araştırdığınız konuya benzer konuların yazıları belirtiliyor ve size en doğru bilgi vermek için güncellemelerini sürekli olarak devam ediyor.

Kullanıcıların Yaptığı Diğer Aramalar Ne Demek?

Kullanıcıların Yaptığı Diğer Aramalar Google ‘ ın kullanıcılarını düşünerek yaptığı ve sürekli olarak geliştirmeye devam ettiği özelliklerinin başında yer alıyor. Kullanıcıların Yaptığı Diğer Aramalar araştırma yaptığınız konunun yanında sizlere o konu ile ilişkilendirilmiş ve benzer sonuçlar verene konulara yer veren bir kartın yer almasına verilen isimdir bunun amacı size telaffuz edemediğiniz konu hakkında daha doğru bilgi vermeyi amaçlamak ve sizi bilgilendirmek.

  Kalp Pili Fiyatları 2022 - 2023
Kullanıcıların Yaptığı Diğer Aramalar
Kullanıcıların Yaptığı Diğer Aramalar

Popüler Aramalar Nasıl Silinir?

Popüler Aramalar kullanıcıların o konuyla ilişkilendirilmiş konuların hazırlandığı ve sunulduğu bir karttır ve bu kart sizlere her zaman doğru bilgi vermeye bilir bunun yanında size gösterilen Popüler Aramalar içeriği sizi rahatsız edebilir bundan kurtulmak istiyor olabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki maddeleri uygulamayı unutmayın.

  1. Android telefonunuzda veya tabletinizde Google uygulamasını açın.
  2. Sağ üstte Profil resminiz veya adınızın baş harfi. Ayarlar. Genel’ e dokunun.
  3. Trend olan aramalarla otomatik tamamla ayarını kapatın.

Google’da İlgili Aramalar Ne Demek?

Google kullanıcılarına sunmaya çalıştığı doğru ve güncel bilgi amacı ile yaptığınız arama başka kelimeler tarafından araştırıldığı ve ilişkilendirildiği konuları sizleri yönlendirme çabasına verilen isimdir İlgili Aramalar

Puan Verpost

NedenOlur

Merhaba ben Samet. Sizler için birbirinden farklı bir çok kategoride neden olur sorularınıza yanıt için makaleler yazıyor. Burada neden olur sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu