Ne Demek?

LoL ADC Ne Demek?

Lol ADC Neresi?, Adc Main Ne Demek?, Adc LoL Ne Demek?

LoL ADC Ne Demek?  Lol tüm dünyada ve özellikle ülkemizde çok fazla hayranı olan ve birçok kişinin severek oynadığı bir oyundur. League of Legends, E-spor etkinlikleri ve eğlenceli oynanışı ile tanınan oyun, üç koridorda oynayan beş farklı role sahiptir ve bu rollerin kendine has özellikleri vardır. Bazıları diğer kahramanları destekler, bazıları gelen hasarı alır ve bazıları rakibe mümkün olduğu kadar fazla hasar verir. Bu rollerden biri ADC ‘ dir. Bu terim oyundaki en önemli rollerden birini temsil ediyor, peki Adc Main Ne Demek? 

LoL ADC Ne Demek?
LoL ADC Ne Demek?

LoL ADC Ne Demek?

LoL ADC Ne Demek? Attack Damage Carry, Saldırı Hasarı Taşıma anlamına gelen ADC terimi, genellikle uzun mesafeden olmak üzere en alt sırada doğrudan saldırılar ile oyun oynayarak takımın ana saldırı hasarını karşılayan şampiyonları ifade eder. Daha basit bir ifadeyle, takımın ADC ‘si, alt sıraya uzun menzilli bir doğrudan vuruş yaparak rakibi saldırı hasarı ile yıpratma rolüne sahibidir. ADC ‘lere örnek olarak Vayne, Kai’Sa, Miss Fortune gibi şampiyonlar verilebilir. Fark ettiğiniz gibi, bu şampiyonlar yüksek hasar potansiyeli, uzun menzil ve savunmasızlık gibi özellikleri paylaşıyor.

Bunun için her ADC oyuncusunun rolünün özelliklerine göre bilmesi gereken, rakipten mümkün olduğunca uzak durmaya dayalı beceriler vardır. ADC, takımın hasar açısından üstlenmesi gereken rol olduğundan, bu rolü oynayan kişiler, oyunun her aşamasında sürekli altın toplayarak karakterlerini mümkün olan en güçlü şekilde tutmaya çalışmalıdır. Adc LoL Ne Demek?

  Siyah Peynirin Anlamı Nedir? 2023 ( En Güncel Bilgiler Şaşıracaksınız)

Adc Main Ne Demek?

Yukarıda da belirtiğimiz gibi Adc takımın hasar yükünü tek başına karşılamak için bulunuyor oyun içerisinde çok fazla terim bulunuyor bu terimlerin başında Adc Main Ne Demek? gibi sorular akla geliyor ve cevaplar aranıyor.

LoL ADC Ne Demek? Adc oynamak oldukça zor ve pratik zeka gereken bir karakter insanlar sürekli olarak Adc almak ister çünkü hasar oranı çok yüksektir ve çok kolay karşı rakibi öldürebilir ancak Adc karakterler hasar olarak çok yüksek seviyelerde olsalar da çok kırılgan bir yapıya sahiplerdir ve yakalanması dahilinde çok kolay bir şekilde öldürebilir durumdadır.

Adc main bir oyuncu oyuna başladığında oyun size 3 karakter sunuyor bunun başında Adc bulunuyor büyük çoğunluk Adc karakterini seçtiğini biliyoruz bir karakterin sizin için main olması için belirli bir oyun geçmişinizin olması gerekiyor ve karakterin tüm özelliklerini iyi bir şekilde öğrenmeniz ve rahat rahat kullanıyor olmanız sizin Adc main li bir oyuncu olduğunuzu belirtir.

Puan Verpost

NedenOlur

Merhaba ben Samet. Sizler için birbirinden farklı bir çok kategoride neden olur sorularınıza yanıt için makaleler yazıyor. Burada neden olur sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu