Neden Olur ?

Parliament Night Blue – Parliament Night Blue Fiyat 2023 Güncel Şubat

Parliament Night Blue Dünya üzerinde 2 milyar sigara kullanıcısı bulunuyor bunların arasında en çok içilen sigara olarak Parliament bulunuyor satışları son yıllarda 200 milyon civarında seyrederken rakiplerine kapanmaz bir fark atmaya başladı. Kullanıcıların bir çoğu fiyatının çok pahalı olmasından şikayet etse de vazgeçilmez bir sigara olarak hala kullanılmaya devam etmekte ülkemizde genel olarak zengin sigarası olarak adlandırılmakta ve kullanıcılarının beğenisini her geçen gün kazanmakta en çok içilen sigara markalarının zirvesinde bulunan Parliament bunlarda kendi içerisinde farklı modeller olarak dağılmış eski ve ağır sigara sevenler Uzun Parliament olan Parliament Night Blue Pack bulunuyor sert sigara seviyorum ama hızlı bitsin diyen bir çok insan kısa Parliament kullanmayı tercih ediyor.

Parliament Night Blue Fiyat 2023

Parliament markasının sigaraları şuanda en pahalı sigara olarak karşımıza çıkmaktadır son zamlardan sonra Parliament Night Blue fiyatı 38 olarak belirlenmiş ancak sonrasından gelen indirimler ile 36 TL olarak ayarlanmıştır. Özellikler tütün ürünlerinin kullanımı sürekli artmakta ve alım gücüne göre sigara fiyatları da sürekli olarak değişiklik göstermektedir. Herkesin almaması ve sigara içen insan sayısını düşürmek amacıyla fiyatların yükseltildiği belirtiliyor yetkili kişiler tarafından.

Parliament Night Blue
Parliament Night Blue

Parliament Night Blue Pack 

Piyasaya sürülen sigaranın 2 çeşidi bulunmaktadır bunların başında Night Blue ve Night Blue Pack olarak belirlenmiş ülkemizde genellikle Kısa Parliament yada Uzun Parliament olarak belirtilmekte ve satın alınmaktadır. Genel olarak ağır olduğundan ve kullanılırken zorlanıldığından bahsedilmektedir.

  Anneden Kızına Doğum Günü Mesajı 2022

Night Blue Sigara

Parliament firmasını sunduğu sigara modellerinin başında yer almaktadır. Kullanıcıların en çok sevdiği sigara modellerinin başında gelmektedir Night Blue ancak bir çok kişi tarafından ağır olduğu belirtilmekte ama kullanıcıların asla vazgeçemediği sigaradır. Ülkemizde kısa yada uzun Parliament olarak bahsedilmekte ve satın alınmaktadır.

Parliament Night Blue Ağır Mı

Parliament genel olarak ağır bir sigaradır diğer sigara modellerine göre her kullanıcının içmekte zorlandığı sigaralar arasında yer almakta ve ülkemizde zenginlerin yada ağır tiryakilerin severek içtiği sigaradır.

Parliament Night Blue Ne Demek

Parliament firmasının yarış içerisinde olduğu Marlboro firmasının çıkarmış olduğu Marlboro Touch Blue sigarasına rakip olarak çıkardığı sigara modellerinin arasında bulunuyor kullanıcılarının severek tükettiği sigara modellerden dir.

5/5 - (1 vote)

NedenOlur

Merhaba ben Samet. Sizler için birbirinden farklı bir çok kategoride neden olur sorularınıza yanıt için makaleler yazıyor. Burada neden olur sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu