Teknoloji

Pingru Web – Pingru Apk – 2023 – Güncel Çalışan Apk

Pingru Web Giriş Bir çok kişi eski sevgilisini yada sevgili olacağı kişiyi araştırmak istiyor instagram özel hayatın gizli tutulması amacıyla gizli hesap özelliğini getirdi bu hesap ancak bu durum araştırmayı ve kişileri gözetlemeyi seven kişileri oldukça üzdü çünkü hesap sahibi istemediği sürece kimse o hesabı göremeyecek durumun bu şekilde gelişmesi durumunda ortaya bir çok uygulamaya çıkmaya başladı bu uygulamalar içlerinde barındırdığı havuz sistemi ile gizli hesapları veri tabanlarında tutarak isteyen herkese bu profili açmaya başladı ve sizin baktığınızı kimse fark edemiyor.

Bu uyguların en başında bekliyor ilk çıktığı zamanlarda inanılmaz bir sayıya ulaşan kullanıcısı ile oldukça dikkat çekmiş ve vaat ettiği tüm içerikleri de sunmasıyla kullanıcılar tarafından sıkça takip edilmiş ancak bir süre sonra insanlardan gelen hesaplarıma başka ülkelerden giriş yapılıyor söylentisi çıkmaya başladı ve insanlar yavaş yavaş uzaklaşmaya başladı henüz bir çok kişiye hizmet vermekte ancak giriş yaparken fake hesap kullanmanız ve çalınma ihtimaline karşı profilinizde bir şeyler bırakmamanız gerekiyor.

Pingru Web
Pingru Web

Pingru ne demek?

instagram hesaplarının gizli olanlarının deşifre edilmesi amacıyla kullanılan uygulamalardandır bir çok kişi içerisinde gizli hesapları takip etmeden görme olarak bilinen tanım ile tanınıyor yakın arkadaşlar arasında ismi Stalk makinesi olarak ta tanımlandığı bilinmektedir.

  Google Sunucularıyla İletişimde Bir Sorun Oluştu? (Çözüldü) 2022


Pingru web

Pingru Web sitesi bulunmuyor özellikle kullanıcı deneyimi sunmayı amaçladığını neredeyse her yerde belirtiyor özellikle apk dosyasını kurarak giriş yapmanızı ardından size sunulan günlük 3 bedava hakkınızı kullanabilirsiniz. Pingru Web olarak kurulan bir çok site var ancak gerçek web sitesi olarak kullanılmamaktadır amaç isim üzerinden sizleri çekmek.

Pingru hesap çalıyor mu?

Pingru ve diğer instagram gizli hesap görmenize yardımcı olan sitelerin yasadışı işlem yaptıklarını söylememiz gerek bir çok şikayet arasında şifrelerinin değiştiğini hesabınızın çalındığı söylüyor bu tarz uygulamaların ne yapacakları bilinmiyor ancak hesabınızın çalınmaması için fake hesap kullanmanız sizin için iyi olacaktır.

Postegroya girmek için kaç takipçi lazım?

Postegro kullanıcıları fake hesapla girmemeleri için geliştirdiği analiz makinesi ile 150 takipçi altında hiç bir kullanıcısına giriş izni ve uygulamayı kullanmasına izin vermiyor.

Postegro zararlı mı?

instagram gizli hesap görüntülemeden kullanılan Postegro , Lili , Bestwhozi gibi uygulamaların tamamı güvenirliği olmayan uygulamalar arasında bulunuyor çünkü kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapıyorsunuz ve telefonunuzdan çeşitli izinler veriyorsunuz.

Diğer Yazılarımızı Kontrol Edebilir Ve Daha Fazla Bilgi Edinebilirsiniz.

Menco Web Giriş

İnsta Pro İzmur

Zoomie Web Giriş

Dizipal Güncel Adres

Komik Nickler ( Troll Nickler )

5/5 - (1 vote)

NedenOlur

Merhaba ben Samet. Sizler için birbirinden farklı bir çok kategoride neden olur sorularınıza yanıt için makaleler yazıyor. Burada neden olur sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu