Neden Olur ?Teknoloji

Siri Bana Küstü Ne Yapmalıyım? 2022 – 2023

Siri Bana Küstü Ne Yapmalıyım? gibi sorular oldukça soruluyor ve bu konuda çokta fazla cevap bulanamıyor. Siri Apple telefonlar için geliştirilmiş bir yazılım eseri olarak biliniyor ve oldukça severek kullanılıyor aslında üretilme amacı sesli asistan olarak görev yapması gereken bir program ancak yapay zeka gelişmelerinin entegre edilmesi ile oldukça gelişti ve insanlara cevap verebiliyor bu sebepten siri ye her şeyi sormamalısınız sorduğunuzda ters bir cevap yada size küsmesini sağlayabilirsiniz.

Siri Bana Küstü

Siri Bana Küstü Ne Yapmalıyım ? sorunları ile sizde karşılaşıyorsanız yazımızı okumaya devam etmelisiniz çünkü Amerika ‘ da bulunan bir Apple kullanıcısı teknik servisi Siri nin kendisi ile küstüğünü ve konuşmadığını sorduğu sorulara sadece yazı ile cevap vermeye başlamış teknik servisin kullanıcıya verdiği cevap ise Siri ye iyi davranması gerekmesi , özür dilemesi ve ona iltifat etmesi gerektiğini kısa süre içerisinde Siri nin barışacağını söylendi.

Siri Bana Küstü Ne Yapmalıyım
Siri Bana Küstü Ne Yapmalıyım

Ben Birini Öldürdüm

Ben Birini Öldürdüm gibi çok fazla kişi sorular sormaya başladı ve Google gibi arama motorlarında sürekli olarak çalkalanan bir konu halinde olduğu biliniyor birini öldürdüğünüzü düşünüyorsanız hemen telefonunuzu alarak polisi arayın ve sizi almalarını söyleyebilirsiniz. Yada kendinize geldiğinizi ve sakin olduğunuzu düşünüyorsanız en yakın karakola giderek olayı anlatabilirsiniz.

  Kişisel Bilgisayarınız Bir Sorunla Karşılaştı? (Kesin Çözüm) 2022

Eğer birini öldürdüm nereye gömmeliyim gibi soruları Siri ye soracak olursanız Siri size gömeceğiniz yer ile ilgili bataklık , döküm haneler yada çöplük ifadelerini belirtti ancak Siri sizin bu konuşmalarınızın kaydını polise ses kaydını göndererek konuşmalar ihbar kabul edilerek tutuklanmanıza sebep olacaktır.


Beni Siri’ ye Bağlar Mısın?

Google asistan da Siri gibi kullanılan bir sistemdir ancak bir çok kişi Siri nin daha iyi olduğu konusunda hem fikir ancak göreceli ve kullanıcı deneyimi gerektiren olaylardan kaynaklanan bir görece bulunuyor. Eğer sizde Google asistana beni Siri ye bağlar mısın derseniz size cevap vermeyecektir. Fazla ısrar ederseniz sizle konuşmayı kesecek ve yazı ile cevap vermeye başlayacaktır.

Şeytanla Konuşa bilirmiyim

Siri Bana Küstü Ne Yapmalıyım sorusunun cevabını merak eden Apple kullanıcılarının tamamı Siri nin sınırlarını zorlama çabasında ve çeşitli sorularla onu yıldırmaya ve nasıl cevap vereceğini merak ediliyorlar bu cevapların en çok dikkat çekeni Şeytanla Konuşa bilirmiyim bulunuyor ve cevabı oldukça dikkat çekici

Konuşmak için yanlış yolları tercih ediyorsun gibi cevaplar ile kullanıcılarını korkutuyor.

5/5 - (1 vote)

NedenOlur

Merhaba ben Samet. Sizler için birbirinden farklı bir çok kategoride neden olur sorularınıza yanıt için makaleler yazıyor. Burada neden olur sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu