Teknoloji

Telefon Meşgulken Arayanı Görme

Meşgulken Arayanı Görme Türk Telekom - Turkcell Meşgulken Arayanı Görme - Telefonla Konuşurken Gelen Aramayı Görme Samsung - Meşgulken Arayanı Görme iPhone -

Telefon Meşgulken Arayanı Görme insanların bir çoğu telefonla konuşurken kimin aradığını görmek istiyor ancak bunu nasıl yapacağını bilmediği için sürekli olarak araştırma yapmaya başlıyor. Bunun yanında bir üretilen telefonların sürekli olarak gelişmesi ile karmaşa oluşmaktadır ve insanların çözüm yolları bulması giderek zorlaşmaktadır. Peki Meşgulken Arayanı Görme Türk Telekom – Turkcell Meşgulken Arayanı Görme – Telefonla Konuşurken Gelen Aramayı Görme Samsung – Meşgulken Arayanı Görme iPhone gibi sorularınıza da bu yazımızın devamında cevap vereceğiz.

Telefon Meşgulken Arayanı Görme

Bir çok insan günlük telaşı içerisinde telefonla konuşurken arkadan arayan kişilerin kim olduğunu merak etmeye başlıyor ve bunu nasıl yapacağını merak ediyordu ancak bunu yapmak oldukça kolay ve yapmak isteyen insanların çok az uğraş vererek bunu nasıl yapacağını maddeler halinde belirteceğiz.

Android Telefon Meşgulken Arayanı Görme

  • Telefon arama bölümünü açın ardından sağ üst köşede bulunan üç nokta ile belirtilen ayarlar bölümüne girin.
  • Açılan bölümden ” Diğer Ayarlar” olarak belirtilen ayar sekmesini açın.
  • Açılan ekranda belirtilen ” Arama Bekletme ” seçeneğini aktif hale getirmeniz yeterli olacaktır.
Telefon Meşgulken Arayanı Görme
Telefon Meşgulken Arayanı Görme

Iphone Telefon Meşgulken Arayanı Görme

  • Iphone cihazlarında Arama Bekletme ayarlarının aktif edilmesi Android e göre biraz daha karmaşık hale gelmektedir.
  • Öncelikle Iphone cihazlarınızda Ayarlar bölümüne girmeniz gerekmektedir.
  • Açılan ekran bölümleri arasında ” Telefon ” seçeneği bulunuyor. Ve bu seçeneği seçmeniz gerekmektedir.
  • Telefon sekmesini seçtikten sonra açılan ekran da ” Arama Bekletme ” seçeneğini seçmeniz gerekiyor ve aktif hale gelecektir bundan sonra siz meşgulken birisi aradığında bunu görebileceksiniz.
  Vodafone Cayma Bedeli Öğrenme 2022
Telefon Meşgulken Arayanı Görme
Telefon Meşgulken Arayanı Görme

Turkcell Meşgulken Arayanı Görme

Turkcell kullanan insanların bunun operatöre bağlı bir durum olduğunu zannetmeye başlamıştır ancak bunun telefonunuzla alakalı bir durum olduğunu bilmemiz gerekiyor. Yukarıda maddeler halinde bahsettiğimiz şekilde uyguladığınızda herhangi bir sorunla karşılaşmadan Telefon Meşgulken Arayanı Görme işlemini yapabilirsiniz.

Meşgulken Arayanı Görme Türk Telekom

Telefon Meşgulken Arayanı Görme bu işlemi aktif hale getirmek isteyen insanların tamamı bunun operatöre bağlı bir işlem olduğunu zannetmektedir ancak bu işlemin operatörle ile hiç bir alakası yoktur. Bu işlemi telefonunuzda bulunan küçük bir işlem ile halledebilir ve siz meşgulken sizi o sırada arayan kişinin bilgilerini görebilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

NedenOlur

Merhaba ben Samet. Sizler için birbirinden farklı bir çok kategoride neden olur sorularınıza yanıt için makaleler yazıyor. Burada neden olur sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu