Teknoloji

Whatsapp Silinen Mesaj Geri Getirme 2022

Eşimin SİLİNEN Mesajları Geri Getirme? , WhatsApp Yedeklenmeyen Mesajları Geri Getirme?, 1 Sene Önceki WhatsApp Mesajları Geri Getirme?

Whatsapp Silinen Mesaj Geri Getirme 2022 WhatsApp, şüphesiz dünya çapında bir milyardan fazla kullanıcısı olan en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Günlük güncellemelerle yeniliklerle zenginleştirilen WhatsApp ‘ta mesaj silme işlevinin yanı sıra silinen mesajları kurtarma imkanı da bulunuyor. iOS ve Android işletim sistemlerini çalıştıran telefonlardan silinen mesajları kolayca görüntülemek için yalnızca birkaç adım yeterlidir. Eşimin SİLİNEN Mesajları Geri Getirme? , WhatsApp Yedeklenmeyen Mesajları Geri Getirme? gibi soruların cevaplarına yer verdiğimiz yazımızın Detaylı bilgi için lütfen “Whatsapp Silinmiş Mesaj Geri Getirme 2022”  yazımızın devamına bakmanızı tavsiye ediyoruz.

Whatsapp Silinen Mesaj Geri Getirme 2022
Whatsapp Silinen Mesaj Geri Getirme 2022

Whatsapp Silinen Mesaj Geri Getirme 2022

Whatsapp silinen mesajlarınızı geri getirmek oldukça kolay çünkü yedekleme verilmesi durumunda sizin belirtileriniz ile Whatsapp düzenli olarak mesaj ve medya yedeklemesi yapmaktadır bu sebepten yanlışlıkla yada istemeden sildiğiniz tüm mesaj ve medya içeriğinizi bir kaç adım ile geri getirmeniz mümkündür. Whatsapp Silinen Mesaj Geri Getirme 2022

  • Öncelikle hiç bir işlem yapmadan sohbet yedeklemesini almanız gerekiyor sırası ile sohbetler , sohbet yedeklemesi , Yedekleme işlemini başlatın ve bitmesini bekleyin. Bu sayede geri yükleme istediğinizde son mesajları da geri gelecektir.
  • Öncelikle yedekleme emri verildi ise hangi gün yada ay aralığında yedekleme yaptığına dikkat edin.
  • Whatsapp silinen mesajlarınızı geri getirmek istediğinizde öncelikle telefonunuzun ayarlar bölümüne gidin ve uygulama ayarlarına tıklayın ardından Whatsapp ‘ı bulun ve önbelleği temizle butonu ile tüm verilerini silin.
  • Ardından Whatsapp uygulamasını açın ve telefon numaranız ile tekrar giriş yapın.
  • Yedekleme yaptığınız hesabınız mail adresiniz doğru ise size yedekte mesajların bulunduğunu ve içe aktarılsın mı sorusunu soracaktır. Sizin kabul etme durumunuzda sildiğiniz mesajlarınızda dahil olmak üzere tüm mesajlaşmalarınız geri gelecektir.
  Secretle İnstagram👉 Secretle Güncel Apk 2022

Eşimin Silinen Mesajları Geri Getirme?

Whatsapp Silinen Mesaj Geri Getirme 2022 Eşinizin Whatsapp mesajlarını geri getirmek istiyorsanız bunu gizli bir şekilde yapmak istiyorsanız işiniz biraz zor olacaktır öncelikle telefon şifresini bilmelisiniz yada parmak izi koruması bulunuyorsa bunu bir şekilde ele geçirmeli ve telefona okutmalısınız. Bu işlemi yaparken hiç bir şifre girişi de istemeye bilir istek doğrultusunda konulan şifreler Whatsapp ta oldukça unutulan bir işlem olarak göz önünde bulunuyor.

  • Öncelikle hiç bir işlem yapmadan sohbet yedeklemesini almanız gerekiyor sırası ile sohbetler , sohbet yedeklemesi , Yedekleme işlemini başlatın ve bitmesini bekleyin. Bu sayede geri yükleme istediğinizde son mesajları da geri gelecektir gizli bir şekilde yapıyorsanız bu madde oldukça önemli.
  • Yedekleme işleminden sonra sırası ile telefonun Ayarlar , Uygulama Ayarları , Whatsapp bulun ve önbelleğini ve tüm verilerini silin uygulamayı kaldırmanıza gerek yok silmeniz yeterlidir.
  • Whatsapp uygulamasını bulun ve giriş yapın numara ile kaydınızı oluşturun ve şifreyi onaylayın ardından size sohbet yedeğinin içeri aktarılması ile ilgili bir soru soracaktır kabul ettiğinizde silinen mesajlarda dahil olmak üzere tüm mesajları geri gelecektir.

WhatsApp Yedeklenmeyen Mesajları Geri Getirme?

Whatsapp Silinen Mesaj Geri Getirme 2022 Whatsapp ihtiyaç dahilinde ara ara size yedekleme yapmak için onay mesajı yollayacak sizin kabul etmeniz dahilinde yedekleme işlemine düzenli olarak kendisi yapacaktır. Ancak yedekleme işlemine onay vermemiş bir şekilde tüm mesajların silindiğini yada silmemeniz gereken bir mesajı silmiş iseniz geri getirmeniz mümkün olmayacaktır çünkü yedekleme işlemini sadece izniniz dahilinde kullandığınız mail adresi üzerine kaydeder.

  Trendyol Paylaş Kazan 2022 - 2023 Mayıs 😋 Trendyol Paylaş Kazan Nasıl Yapılır?

 

Puan Verpost

NedenOlur

Merhaba ben Samet. Sizler için birbirinden farklı bir çok kategoride neden olur sorularınıza yanıt için makaleler yazıyor. Burada neden olur sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu