Neden Olur ?Kadın

Aldatma Hikayeleri 2023 – Bu Kadarı Da Pes Dedirten Hikayeler?

Aldatma Hikayeleri bir çok insan tarafından merak edilen konuların arasında bulunuyor. Çünkü bir çok insan içerisinde o aldatma duygusuna sahip ve aldatılma korkusuna kapılmakta bununda nasıl bir his olduğunu hissetmek amacıyla meraklanarak başka insanların aldatma yada aldatılma hikayelerini okumak yada dinlemek istiyor.

Ne kadar acınası bir durum diyerek düşündüğünüzü biliyorum ancak başınıza gelebilecek bir durum olduğu da aklınızdan çıkmamalı.

Kısa Bir Tavsiye

Aldatan insanların bir çoğu karşısındaki insanın onunla daha çok ilgilendiği için eşini yada sevgilisini aldattığını söylemektedir Aldatılmak gibi kötü bir sonuçla karşılaşmak istemiyorsanız dışardan görebileceği tüm ilgi ve alakayı siz gösterin.

Aldatma Hikayeleri
Aldatma Hikayeleri

Aldatan Kadın Ne Yapar?

Aldatma Hikayeleri? Aldatan kadın ne yapar erkekler oldukça basit kafaya sahiptirler bu sebepten bir kadının aldattığını anlamaları oldukça güç bazen olmayan şeylerden çıkarım yaparak aldatıldığı kanısına vararak üstüne gidebiliyor ancak oldukça nadir bunun dışında bir çok erkek yıllarca aldatıldığından habersiz bir hayat sürüyor. Peki aldatan kadın ne yapar?

Çok basit kadın ilgisinin tamamını sizi aldattığı kişiye verir yapmayacağı şeyleri yapmaya başlar kendisine hiç dikkat etmeyen biri ise sürekli olarak dikkat etmeye başlayacaktır. Sürekli olarak güzel olma çabasına girer.

Gizli konuşmaları artar. Dışarıya çıkma olayı artar ( çalışan biri ise toplantı ve dışarıda geçirdiği zaman artacaktır.) Size olan tutumu ilk zamanlarda oldukça iyi olacaktır çünkü anlamanızı istemeyecektir sonrasında sizden nefret etmeye ve uzaklaşmaya başlayacaktır size olan ilgisi bitecek sizin en ufak kusurunuzu size sözlü olarak ifade etmeye başlayacaktır.

  Volim Alkol Oranı Nedir? - Kafası Nasıl - Fiyatı Nedir

Evlilikte Aldatma Neden Olur?

Aldatma Hikayeleri? Evlilikte aldatma genellikle rutin geçen bir hayat içerisinde meydana gelmektedir. Aldatanların bir çoğu eşinin ona yeterince değer vermemesi ve onunla ilgilenmemesi sonucunda başka biri ile birliktelik geçirdiği hakkında bilgi vermektedir. Tabi diğer durumlarda rastlanmaktadır insanların bazıları aldatmayı bir halt zannederek karşısında bulunan tüm insanları aldatma çabası içerisinde ve bu durumu güzel bir durummuş gibi anlatmaktadır.

Evlilikte meydana gelen aldatmaların bir çoğu ilgisizlik , mutsuzluk , umduğunu bulamama , evlilik heyecanının kaybedilmesi gibi konular başını çekmektedir. Evlilikte eşinize vereceğiniz değer diğer insanlardan gördüğü değeri egale eder ve bu durum onun hoşuna gitmez en büyük sorun eşinizle geçirmediğiniz vakit ve ona vermediğiniz değer.

Aldatma Hikayeleri?

Aldatma Hikayeleri 1.

Ben Gamze 30 yaşında 1.65 boyunda orta kilolu bir kadınım 21 yaşında sevdiğim adam ile büyük bir aşk ile evlendik ilk 5 yılımız oldukça güzel geçmişti eşim oldukça iyi bir adam ve beni de çok severdi aslında iri yapılı ve sert bakışlı bir adamdı ama bana karşı hep yumuşaktı ancak yılın sonunda eşimin bana olan ilgisi giderek azalmıştı büyük ihtimalle çocukların olması üzerine düşen yükün artmasından kaynaklıydı ben kendime bakamıyor ve eşimle ilgilenmiyordum oda benimle ilgilenmiyordu bir gün alışveriş için çıktığım bir salı günü kemal ile tanıştım mağazada aldığım ürünlerin düşmesinde bana yardım ettiği sırada tanıştık oldukça iyi ve kibar bir beydi bana mağazadan çıktıktan sonra kahve içmek istedi bende kabul ettim sonrasında konuştuk ve birbirimizden oldukça hoşlandığımızı fark ettik bu şekilde devam etti 5 ay kemal ile gizli gizli görüşüyorduk bir gün kocama denk gelene kadar kıyamet koptu sanki o gün boşandık kemal de bıraktı beni şimdi tek başıma kaldım çalışıp kendime bakmaya çalışıyorum.

  Arama Başarısız Oldu Neden Olur?

Aldatma Hikayeleri 2.

Ben Hayriye 8 yıllık bir evlilik hayatım bulunuyordu eşimden hiç bir ilgi görmüyordum zaten aile zoru ile evlenmiştir çalışıyorum ve eşimin borçlarını ödemeye çalışıyorum ve her gün yapılan kavgalarda cabası çok sıkılmıştım ve bir gün iş gezisinde tanıştığım can ile konuşmaya başladım bana çok değer verdiğini hissediyordum saatlerce konuştuk ve bir kaç kez akşam yemeğine çıktım çok mutluydum bir kaç kez de birlikte olduk sonra eşimden boşandım can ile evlenemedim o eşinden vazgeçmedi yalnız başıma kaldım.

5/5 - (1 vote)

NedenOlur

Merhaba ben Samet. Sizler için birbirinden farklı bir çok kategoride neden olur sorularınıza yanıt için makaleler yazıyor. Burada neden olur sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu