Neden Olur ?

Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası

Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası Bir çok insan için dua oldukça önemli dua ederek bir çok şeyi elde edebileceğinizi ve Allah’ ın ne kadar yüce olduğunuzu bildiğinizi düşünüyorum elbette her şey için dua edebilirsiniz ne isterseniz isteyen Allah katında değeri olduğu bildirilmektedir bu sebepten yaptınız her dua nın Allah katında bir yeri olduğunu öğrendiniz. Özellikle aşık olanlar ve aşkına karşılık bulamayan insanların araştırdığı dualar arasında bulunuyor. Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası oldukça çok araştırılmaya başlayan bu dua hakkında bir çok kişinin farklı yorumu bulunuyor ancak doğru bilgi vermek konusunda kimse çaba sarf etmemekte.

Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası
Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası

Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası

Gözü benden başkasını Görmesin Duası ve Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası Aşık olduğunuz yada çok sevdiğiniz kişinin size soğuk yapması yada sizden uzak olması sizi fark etmemesi gibi durumlar oldukça can sıkıcı olabilir. Bir de sizin dışınızda birini seviyor olabileceği düşüncesi sizi çılgına çevirir yapmanız gereken en iyi şeylerden biri en samimi şekilde dua etmeniz olacaktır. İçtenlikle isterseniz eğer Allah o dileğinizi kabul edecektir.

Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası

ya ‘iilahi ‘ana ‘aqbal wa’uwmin biwujudika. ‘ant tajeal ma fi qalbi khyran li , famnahni ‘iiaahu.

Türkçe Karşılığı: Allah’ım senin varlığına inanır ve kabul ederim sen benim gönlümdekini bana hayırlı kıl nasibim eyle.

  Mastür Gusül Gerektirir Mi? - Gerçek ve Doğru Bilgiler.

Yukarıda belirttiğimiz duayı her gün en az 20 kere 1 İhlas ve 1 Fatiha ile okuyabilirsiniz.

Bir diğer duamız oldukça etkili olduğu belirtilmiş ancak Allah gönülden gelen sese karşılık verir siz istediğiniz şeyleri yürekten ve kalpten isterseniz enin de sonunda Allah size istediğiniz kişiyi nasip eder.

Bir çok din bilginleri ” Birisini çok severken dikkat edin eğer bir şeyler sürekli olarak yanlış gidiyorsa ve olmuyorsa zorlamayın Allah sizi o kişiden ayırmaya çalışıyor ” diyerek belirtiliyor ancak bu işlemi gerçekleştirirken yanlış anlaşılmalar söz konusu olabiliyor bu sebepten bırakmak yada ayrılmak istediğiniz kişiyi tamamen tanımadan yolunuzu çizmeyin olumlu yada olumsuz sizin için hiç hayırlı sonuçlar doğurmayacaktır.

Öncelikle namaz abdesti almanız gerekiyor ardından 2 rekat namaz kılınır. Namaz selam verilip bittikten Secdeye kapanarak sonra 3 defa “La İlahe İllallah ” denilir. Ardından secden kalkılır. Ellerinizi açın 3 defa Fatiha , 3 Defa İhlas , 3 Defa Ayetel Kürsi okuyun Ardından belirttiğimiz duayı 41 defa okuyun “allahuma ajeal eabdak falanca kişi khayr li warbina. ‘ant kuliy alqudrata. aqbal salati.” Dualarınızın kabul olmasını kolaylaştıracaktır.

Peygamber efendimiz bir hadisinde ” Allah Gönülden El Açan Kimseyi Geri Çevirmez Allah Cömertlerin Ve Bağışlayanların En Yücesidir. ” deniliyor.

Siz Elinizi Gönülden Açın ve gönülden isteyin Allah sizi asla geri çevirmeyecektir.

Deli Gibi Özlemesi İçin Dua

Sevdiğiniz kişinin sizi Deli Gibi Özlemesi İçin Dua ve Sürekli Seni Düşünmesi İçin Etkili Dua istiyorsanız. Bu dua Yunus suresinin 9 ve 10 . ayetidir ve 3 defa peş peşe okunması ve gerekiyor okuduktan sonra eller yüzümüze gelir ve amin diyerek dua bitirilir.
İnnellezıne amenu ve amilus salihati yehdıhim rabbühüm bi ımanihim tecrı min tahtihimül enharu fı cennatin neıym. Da’vahüm fıha sübhanekellahümme ve tehıyyetühüm fıha selam ve ahıru da’vahüm enil hamdü lillahi rabbil alemın.

  10 Yıldır Lustral Kullanıyorum (Mucizevi İlaç Kesin Çözüm) 2023

Beni Aramadan Duramasın Dua

Birini çok seviyorsanız ve siz yanında olmadığında deli olsun ve sizi sürekli olarak arasın merak etsin sizi sevsin ve Sevdiğim adam bensiz nefes alamasın duası istiyorsanız okuyabileceğiniz dualar arasında bulunmaktadır.
“Ya Kadim, Ya Daim, Ya Kadim, Ya Daim, Ya Karrar, Ya Ehad, Ya Muhammed. Kul huvallahü ehad, lem yelid velem yuled ve lem yekün lehu küfuven ehad.

4.3/5 - (3 votes)

NedenOlur

Merhaba ben Samet. Sizler için birbirinden farklı bir çok kategoride neden olur sorularınıza yanıt için makaleler yazıyor. Burada neden olur sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu