Teknoloji

İnstagram Beğendiklerimi Görme 2022 Beğendiğim Gönderiler

Instagram beğendiğim Gönderileri Göremiyorum? , Instagram Beğendiğim Gönderiler?, İnstagram 'da Beğendiğim Gönderileri Nasıl Görebilirim?, İnstagram 'da Beğendiğim Gönderileri Gizleme?

İnstagram Beğendiklerimi Görme 2022 , Beğendiğim Gönderiler. Instagram Beğendiğim Gönderiler?, İnstagram ‘da Beğendiğim Gönderileri Nasıl Görebilirim? gibi bir çok sorunuza cevap aradığımız ve tüm sorularınızı cevaplandırdık.

Instagram son zamanların en popüler sosyal medya uygulamalarından biridir. Peki herkesin merak ettiği eski beğenileri Instagram’ da nerede görebilirim? Dünyanın en popüler uygulaması olan Instagram, çeşitli özellikleri ile birçok kişinin beğenisini ve takdirini kazanmıştır. Örneğin bazen yürütülen sosyal sorumluluk projelerinde yer almak da mümkündür. Bunun dışında uygulamanın işlevleri sayesinde bizi takip etmeyenleri veya son zamanlarda beğendiklerimizi de görebiliyoruz.

İnstagram Beğendiklerimi Görme 2022
İnstagram Beğendiklerimi Görme 2022

Instagram Beğendiğim Gönderiler?

İnstagram Beğendiklerimi Görmek 2022 İnstagram son zamanlar da oldukça fazla gelişmelerde bulundu ve bununla birlik çok fazla kişinin de kayıtlarını tutmaya başladı bu kayıtların başında Instagram uygulaması başladığınız andan itibaren bu güne kadar olan tüm beğenilerinizi tutmaktadır.  Bu tutmakta olduğu listeyi istediğiniz zaman görüntüleyebilir ve görebilirsiniz.

İnstagram Beğendiklerimi Görme 2022

İnstagram her geçen gün yeni bir özellikle kendini duyurmaya ve daha çok sevilmeye başlıyor en çok tercih edilen sosyal medya uygulaması olan İnstagram şuanda en büyük kullanıcı kitlesine sahip uygulama olarak göz dolduruyor. İnstagram kullanıcıları için bir çok özellik getiriyor ancak bunların bilinmesi ve kullanılması için pekte reklam ve gönderilere önem vermiyor bu yüzden bir çok özelliğin üstü kapalı ve kullanılmadan yerini korumaya devam ediyor. Peki İnstagram Beğendiklerimi Görme 2022 nasıl yapacağınızı oldukça merak ediyorsunuz öyleyse aşağıda yazan maddeleri uygulaman yeterli olacaktır.

  Kişisel Bilgisayarınız Bir Sorunla Karşılaştı? (Kesin Çözüm) 2022

 

İnstagram Beğendiklerimi Görme 2022
İnstagram Beğendiklerimi Görme 2022
  • İnstagram uygulamasına girin profil bölümüne tıklayın.
  • Profilinizin sağ üst köşesinde bulunan alt alta üç çiziğe tıklayın ve ayarlar bölümünü seçin.
  • Açılan ekranda arama bölümüne ” Beğenileri Yönet ” yazmanız gerekiyor.
  • Beğenileri Yönet kısmını açtığınızda karşınıza çıkacaklar tüm beğendiğiniz gönderiler olacaktır.

İnstagram ‘da Beğendiğim Gönderileri Nasıl Görebilirim?

İnstagram Beğendiklerimi Görme 2022 En son Instagram beğenilerimi nasıl göreceğinizi merak ediyorsanız yukarıdaki adımları takip edebilirsiniz. Çoğu insan en son beğenilen gönderilerini görmek isteyebilir. Bazen güzel gönderileri veya fotoğrafları hemen beğenebiliriz, böylece kaydedilebilirler.

Beğendiğimiz bu gönderilere daha sonra erişmek için beğendiğiniz gönderiler bölümüne giriş yapmanız gerekmektedir. Nasıl girileceğini bilmeyenler yukarıdaki adımları sırasıyla takip etmelidir.

Instagram Beğendiğim Gönderiler?

İnstagram Beğendiklerimi Görme 2022 İnstagram da Beğendiklerinizi Göremiyorsanız sizler için neden olduklarını araştırdık. Görmeme işlemi şuan için mümkün değil çünkü beğenileri kaydetme özelliğini kapatamıyoruz. bu sebepten ancak beğendiğiniz sayfa bir sebepten kapatılmış yada beğendiğiniz postlar yani gönderiler silinmiş olabilir.

Puan Verpost

NedenOlur

Merhaba ben Samet. Sizler için birbirinden farklı bir çok kategoride neden olur sorularınıza yanıt için makaleler yazıyor. Burada neden olur sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu