Teknoloji

İnstagram Yorum Kapatma Nasıl Yapılır 2022

Instagram Yorum Kapatma? , Instagram Video Yorum Kapatma?, Bu Gönderideki Yorumlar Sınırlandırıldı?,

İnstagram Yorum Kapatma Nasıl Yapılır 2022 Instagram her geçen gün öne çıkan sosyal medya ağları arasında yer almaya devam ediyor ve sürekli güncellemeler sayesinde hem performans hem de yenilikçi çalışmaların bu evrimi beraberinde getirdiğini söylemek doğru olur.

İnstagram ‘ a eklenen yeni bölümler ile insanlar uygulamada daha fazla zaman geçirmeye başladılar ve bugün ne paylaşacakları konusunda endişelendiler ve bazı arkadaşlarımız Instagram hikayeler bölümünü kullanıyorlar ancak görsellere yorum yapılmasını istemiyorlar veya Bu bölümde paylaştıkları videolar veya bumerang çekimleri ve Instagram yorumlarını nasıl kapatılacağınızı keşfedeceğiniz yazımızı okumaya devam edin.

Yazımızın ilerleyen bölümlerinden Instagram Yorum Kapatma? , Instagram Video Yorum Kapatma?, Bu Gönderideki Yorumlar Sınırlandırıldı? gibi sorularınıza cevap bulacaksınız.

İnstagram Yorum Kapatma Nasıl Yapılır 2022
İnstagram Yorum Kapatma Nasıl Yapılır 2022

İnstagram Yorum Kapatma Nasıl Yapılır 2022

İnstagram Yorum Kapatma Nasıl Yapılır 2022 Instagram ‘ da yorumları devre dışı bırakmanın iki yolu vardır. Gönderiyi oluştururken veya gönderiyi paylaştıktan sonra yorumları kapatabilirsiniz.

Instagram Gönderisini Paylaşmadan Önce Yorumlar Nasıl Kapatılır? 2022

  • Cihazınızda Instagram uygulamasını açın.
  • “Oluştur (+)” düğmesine dokunun.
  • Paylaşacağınız medyayı seçin.
  • “Gelişmiş Ayarlar” girin.
  • “Yorum Yapmayı Kapat” seçeneğinin yanında bir geçiş görmelisiniz, bunu etkinleştirin.
  • Ardından gönderiyi paylaşabilirsiniz.
  Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma ( Kodsuz Kesin Okuma ) Ücretsiz.

Paylaşılmış Instagram Gönderilerinin Yorumları Nasıl Kapatılır?

  • Cihazınızda Instagram uygulamasını açın Hakkında yorumları devre dışı bırakmak istediğiniz gönderiye gidin.
  • Üç nokta simgesine dokunun.
  • “Yorum Yapmayı Kapat” ı seçin

Instagram Hikaye Yorum Kapatma

İnstagram Yorum Kapatma Nasıl Yapılır 2022 Instagram’ da hikayeniz için çektiğiniz bir fotoğrafa yorum yapmak veya cevap vermek istemiyorsanız bu işlemi çok basit bir şekilde tamamlamanız gerekiyor: Öncelikle Instagram uygulamamızı açacağız, profilimize gireceğiz ve açacağız. Seçenekler panelinde sağ üstte biz “Hikaye ayarları” bölümünde bu alanı görüyoruz. Gelen ekranda “Mesajlara cevap verilmesine izin ver” bölümünü kapatıyoruz.

Bu Gönderideki Yorumlar Sınırlandırıldı?

Bu özelliği etkinleştirmek için “Ayarlar” altında “Yorumlar” sekmesine tıklamanız, “Yorum Kontrolü” altında “Bu kişi için yorumları engelle” seçeneğine tıklamanız ve açılan ekranda engellemek istediğiniz kişileri seçmeniz yeterlidir.

Instagram Video Yorum Kapatma?

Açıkça paylaştığınız bir fotoğrafı daha sonra yoruma kapatmanız da mümkün. Öyleyse; Yorum yapmayı kapatmak istediğiniz fotoğrafı açın, sağ üst köşedeki üç noktalı seçenekler menüsüne ve ardından “Yorum yapmayı kapat” seçeneğine dokunun.

Puan Verpost

NedenOlur

Merhaba ben Samet. Sizler için birbirinden farklı bir çok kategoride neden olur sorularınıza yanıt için makaleler yazıyor. Burada neden olur sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu