Neden Olur ?Sağlık

Kilo Almak İçin Sipraktin Kullananlar (Doğru Bilgi)

Kilo Almak İçin Sipraktin Kullananlar Sipratin Şurubu, yeme bozukluğu ve iştah kaybı olan çocukların daha sık kullanabileceği bir gıda takviyesidir. Çocuğunun beslenme sorunu olan her ebeveyn bu takviyeyi çok iyi bilir. Sipratin adı verilen bu şurup eczanelerde şurup olarak satılsa da aslında kilo aldırıcı etkileri olan bir gıda takviyesidir. Sipratin, yaşıtlarına göre genel olarak zayıf ve kilo alamayan çocuklar için bir takviyedir ve çocuklarda iştahsızlık sorununu giderir. Bu şurup, alerjik yapıları olan kişiler için üretim sırasında yapılırken, zamanla iştahsızlıktan kurtulmayı da sağladığı bilinmektedir. Bu nedenle doğumdan itibaren iştahı az olan veya hiç olmayan çocuklarda kullanılmaya başlanmıştır.

Kilo Almak İçin Sipraktin Kullananlar Yorumlarını Görmek Ve Gerçekten Kullanan İnsanların Yorumlarını Merak Ediyorsanız Okumaya Devam Edin…...

Kilo Almak İçin Sipraktin Kullananlar
Kilo Almak İçin Sipraktin Kullananlar

Sipraktin Şurup Kilo Aldırır Mı

Çocuğunun Sipraktin Şurubu ile kilo almasını isteyen ebeveynlerin sorduğu sorulardan biri de Sipraktin Şurubu ne işe yarar? Kilo almanızı sağlar mı?, Kilo Almak İçin Sipraktin Kullananlar Bu konuda beslenme uzmanları genellikle şurubun ilaç değil gıda takviyesi olduğunu söylerler. Ancak Sipraktin şurubu kullanan kişilerde iştah artışı gözlemlenmiş ve uzmanlar bu ürünü beslenme sorunları olan kişilere önermektedir. Ne sipraktin şurubu ne de farklı isimler altında satılan şuruplar size hiçbir şekilde kilo aldırmaz, sadece kullanan kişinin iştahını artırır. İştahı artan insanlar daha fazla yemek yemek ister. Tabii ki, bu da hızlı kilo alımına neden olabilir.

  Telefonu Yeniden Başlatınca Ne Olur?

Sipraktin Şurup Nasıl Kullanılır?

Sipraktin şurubu iştahı artırıp kilo alabildiğinden, yüksek tansiyon ve şeker hastalığı olan yaşlı yetişkinler için önerilmez. Kilo alımı ile kişide sağlık sorunlarına neden olabilir. Bu nedenle, sipraktin şurubu 2 ila 14 yaş arası çocuklar için uygundur. Aynı zamanda 2 yaşın altındaki çocuklar bu şurubu kullanmakta zorlanabilirler. 14 yaşından büyükler için bu şurubu doktor tavsiyesi ile kullanmak sağlıklıdır. Sipratin şurubu belirli yaş aralıklarında şu şekilde kullanılmaktadır: 2 mg ölçeğinde, 2-6 yaş arasında günde 3 kez 7 ila 14 yaş arası çocuklar, günde 3 kez 4 mg Çocuklara bu şekilde verilebilen sipraktin şurubu, nadir de olsa 14 yaş üzerine de verilebilir. 14 yıl boyunca günlük doz 32 mg olmalıdır. Bu doz aşılmamalıdır.

Kilo Almak İçin Sipraktin Kullananlar

Evet bende kullanıyorum kilo aldım 3 ayda 5 kilo alfım devam ediyorum kullanmaya. hafta sonu gündüz kullan ama önce vucudun alışsın iki hafta sonra çok uyku tesiri yapmaz ilk başlarda uyku yapıyor.

Supravit ile birlikte kullanildigi zaman cok asiri istah aciyo ama tek basina fazla etki etmez

akşam yatmadan önce iç, gündüz içersen gün boyu uyuşuk sarhoş gibi gezersin

o şurubu bende kullandm ilk zamanlar iştahımı çok açtı fakat çok uyku yapıyor.

Bnde eczanecime sordm kilo aldiran hani ilcalar falan var mi diye bna dediki bu yasta kullanma bnce gerek yok onermem ilerleyen yaslarda sna zarar olur dedi. Acaba bu ilacin bir yan etkisi ya da zarari varmiymis ya da sonradan ilerleyen yaslarda olusturabilcegi zararlar var mi?

  Aldatma Hikayeleri 2023 - Bu Kadarı Da Pes Dedirten Hikayeler?

Diğer Yazılarımızı Kontrol Etmek İsterseniz Aşağıda Bulanan

Linklere Tıklayabilirsiniz.

KazandıRio Kod Gir

Stray Kids Üyeleri (Bilinmeyen Özellikleri)

Barış G Kaç Yaşında

5/5 - (1 vote)

NedenOlur

Merhaba ben Samet. Sizler için birbirinden farklı bir çok kategoride neden olur sorularınıza yanıt için makaleler yazıyor. Burada neden olur sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu