Biyografi

Şirin Akçay Kimdir? , Şirin Akçay İnanılmaz gerçekler? (inanamayacaksınız)

Şirin Akçay İcraatları , Şirin Akçay Öldü mü? , Şirin Akçay Kimi Öldürdü?, Şirin Akçay , Mazlum Çelik

Şirin Akçay Kimdir? , Nerelidir?, Şirin Akçay Kimi Öldürdü ? , Şirin Akçay Öldü mü? gibi sorularınıza bu yazımız ile cevap bulacaksınız. Şirin Akçay, haber sitelerinde yer alan iddialara göre; 2021’de işlenen cinayetle gündeme gelen bir isim. Sadece işlediği cinayetle gündeme gelmeyen Şirin Akçay, sosyal medyadan yaptığı tehditler ve silahla çektiği videolarla da tanınıyor.

Bir çok kişinin merak ettiği Şirin Akçay Kimdir? Sorusunun cevabı için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz asıl olarak korucu başı olarak söz edilen şirin Akçay çektiği videolar ile oldukça dikkat çekiyor sosyal medyayı birilerine mesaj göndermek ve tehdit vari konuşmaları ve tavrı ile birçok kişinin sevgisini bir çok kişinin de eleştirisinin kurbanı oluyor peki Şirin Akçay Kimdir?

 Şirin Akçay Kimdir?
Şirin Akçay Kimdir?

Şirin Akçay Kimdir?

Şirin Akçay 2021 yılında işlenen cinayet haberi ile oldukça dikkat çekti ve bir çok kişinin arama ve araştırma konusu olarak yer alıyor. Şirin Akçay Son Dakika Aslen Mardinli olan Şirin Akçay hayatına Adana ilimizde devam ettiği biliniyor yaşı 48 olarak belirtilen Şirin Akçay’ ın çocukları hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor. Şirin Akçay tutuklandımı Ailesi ile ilgili çok fazla bilgiye sahip olunmadığı bilinen Şirin Akçay konuşmalarında sadece kendisinden bahsettiği belirtilmiştir. Şirin Akçay cinayeti

  Laz Ali Kaç Yaşında?, Laz Ali Kimdir? Laz Ali Gerçek İsmi?

Şirin Akçay Mazlum Çelik olayı nedir bir çok kişinin haber sitelerinde haberini görmüş ve araştırma yapmıştır. Bir borç anlaşmazlığı sebebiyle çıkan tartışma silahlı kavga ya dönmüş ve silahla vurulan Mazlum Çelik Hayatını kaybetmiştir. Bu cinayetin Faali olarak da Şirin Akçay olarak gündeme gelmiştir.

Şirin Akçay Kimi Öldürdü ?

Şirin Akçay Kimdir? sorusunun ardından cinayetin nasıl gerçekleştiği sorusuna cevap vereceğiz yazımızı okumaya devam edin.

Geçen yıl Mardin’in Midyat ilçesindeki Çamyurt Mahallesi olayında iki aile arasında borç tartışması yaşandı. 22 Kasım 2021 olayında Çelik ve Akçay aileleri arasında çıkan kavgada tabancayla vurularak öldürülen Musa (Mazlum) Çelik (27) hayatını kaybetti.

Öldürülen Mazlum Çelik otopsinin ardından toprağa verilirken, olayın ardından görgü tanıklarının ifadelerine göre zanlılar gözaltına alındı. Gözaltına alınan bu zanlılar, o dönemde mahalle muhtarı ve korucu başı olarak bilinen Şirin Akçay ile akraba olduğu bilinen Mahsum ve Veysi Akçay‘dır.

Jandarma işlemlerinin ardından adliyeye götürülen Şirin Akçay, Mahsum Akçay ve Veysi Akçay tutuklanarak cezaevine gönderildi. Öldürülen Mazlum (Musa) Çelik’in bir akrabasının ifadesine göre Şirin Akçay ve yakınları, korucu kimliklerini kullanarak köylülere zulmettiklerini ve ayrıca bu korucuların elindeki silahların alınmaması halinde orada yaşayan köylüler için hayati tehlike devam ediyor.

Şirin Akçay Tutuklandı Mı?

Şirin Akçay 22 Kasım 2021 yılında meydana gelen tartışmanın ardından Musa (Mazlum) Çelik hayatını kaybetti bunun üzerine yetkililer Şirin Akçayı yakalamış ve mahkeme Şirin Akçaya Hapis cezası vermiştir. Ancak kısa süre sonra ceza evinden çıktığına dair bilgiler söz konusu oldu Şuan da Şirin Akçay Midyat ilçesinde hayatına devam ettiği bilinmektedir.

  Toprak Koç Kimdir? Toprak Koç Bulundu


Şirin Akçay icraatları

Şirin Akçay Mardin Midyat ilçesinde korucu başı olarak görev yapıyordu ancak bir çok kişinin söylemine göre mafya olarak anılıyor kendisine karşı gelen bir çok kişiyi öldürttüğü hakkında söylemlerde bulunuyor ancak bu konuşmaların tamamı söylem olarak belirtiliyor ve gerçeği yansıtmadığı belirtiliyor.

Şirin Akçay Kimi Öldürdü?

Geçen yıl Mardin’in Midyat ilçesindeki Çamyurt Mahallesi olayında iki aile arasında borç tartışması yaşandı. 22 Kasım 2021 olayında Çelik ve Akçay aileleri arasında çıkan kavgada tabancayla vurularak öldürülen Musa (Mazlum) Çelik (27) hayatını kaybetti.

Şirin Akçay olayi nedir?


Şirin Akçay oldu mu Geçen yıl Mardin’in Midyat ilçesindeki Çamyurt Mahallesi olayında iki aile arasında borç tartışması yaşandı.
Şirin Akçay Sedat Peker
22 Kasım 2021 olayında Çelik ve Akçay aileleri arasında çıkan kavgada tabancayla vurularak bir kişi hayatını kaybetmiş ve bir çok yaralı bulunuyor.

Korucubaşı ne demek?

Şirin Akçay Sedat Peker Kırsal bölümlerde güvenlik güçlere destek sağlayan sivil silahlandırılmış kişilere denilmektedir.

Şirin Akçay Hapiste Mi?

En son girdiği kavga ile cinayet sebebiyle Midyat M Tipi Cezaevine gönderilmişti ardından bir süre içeride kalan Şirin Akçay 2. Sulh Ceza Mahkemesi Akçay’ ın dışarı çıkarılmasına ve serbest bırakılmasına karar verilmiştir.

Şirin Akçay Neden Öldü?

Şirin Akçay Mardin Midyat ilçesinde sözlü tartışma ile başlayan kavga da Çelik’ i uzun namlulu silah ile vurdu ağır yararlanan Çelik olay yerinde kısa süre içerisinde hayatını kaybetti Şirin Akçay hayatına devam ettiği söylenmektedir.

  Anna Deniz Sevgilisi - Anna Deniz Kaç Yaşında?

Diğer Yazılarımız Dikkatini Çekebilir Okumak İçin Tıklamanız
Yeterli

Arif Önemli Kİmdir? Arif Önemli Cinayeti

Lili Web Giriş

Stray Kids Üyeleri

Barış G Kaç Yaşında? Ne Kadar Kazanıyor?

4.7/5 - (4 votes)

NedenOlur

Merhaba ben Samet. Sizler için birbirinden farklı bir çok kategoride neden olur sorularınıza yanıt için makaleler yazıyor. Burada neden olur sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu