Neden Olur ?

Turkcell Faturaya Ek Telefon Nasıl Alınır? 2022

Turkcell Hat Üzerine Telefon Alma Sorgulama?, Faturaya Ek Telefon

Turkcell Faturaya Ek Telefon Nasıl Alınır? 2022 Turkcell faturalı hat kullanan aboneler, cep telefonu merkezlerine yeni bir telefon almak veya telefon değiştirmek için faturaya ek telefon alabileceklerini soruyor. Turkcell, abonelerinin telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri akıllı cihazlarını taksitli olarak satın almalarını sağlıyor ve ürün ücretini her ay taksitli olarak faturaya yansıtıyor. Bu sayede cep telefonu müşterileri kendi hesaplarına uygun akıllı telefon satın alabilirler.

Turkcell faturasına ek cihaz veya telefon alabilmek için birkaç kriteri yerine getirmeniz gerekiyor. Hesapta telefon satın alırken kredi puanınız ne kadar yüksekse, satın alabileceğiniz telefon modeli de o kadar yüksek olur.

Turkcell Faturaya Ek Telefon Nasıl Alınır? 2022
Turkcell Faturaya Ek Telefon Nasıl Alınır? 2022

Turkcell Faturaya Ek Telefon Nasıl Alınır?

Bir çok insan gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek için güncel telefonlardan almak istiyor ve Turkcell Faturaya Ek Telefon Nasıl Alınır? soruyu sormaya başlıyor. ancak yüksek fiyatlar sebebiyle peşin fiyatına almak oldukça güç bu sebepten taksitlendirme yaptırmak için işlemler yapmaya çalışıyor ancak bunu bir banka aracılığı ile yapmak yerine faturaya ek olarak almayı tercih ediyor bu konuda Turkcell vazgeçilmez operatörler arasında bulunuyor. Peki akıllı telefonları faturaya ek almak için hangi kriterlere sahip olmamız gerekiyor.

  • Turkcell hesabından akıllı telefon satın almak için öncelikle Turkcell faturalı aboneliğinizin olması gerekir.
  • Faturalı hat abonelerinin faturalarını zamanında ödemeleri ve geciktirmemeleri puanınız için oldukça önemlidir.
  • Bankalara (vadesi geçmiş) borcunuz olmamalıdır.
  • Hattınız askıya alınmamalı veya kara listeye alınmamalıdır.
  Akıllı Ev Sistemleri: Gelecek Evinizde (2024 Güncel)

Faturaya Ek Telefon

Cep telefonu alımlarında taksitli ödeme yasağı ile birlikte yeni alternatifler üretilmeye başlandı. Bunlardan biri tarifede ek telefon satın almak. Tarifeye ek cep telefonu nasıl satın alabilirim? Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell telefonlarınızın taksitleri faturanıza yansır. Bazı bankalar cep telefonu alımları için de kredi vermektedir. Bu bankaların anlaşmalı olduğu mağazalara giderek cihazları beğenerek banka bazında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Faturaya ek cep telefonu nasıl satın alabilirim?

Turkcell Hat Üzerine Telefon Alma Sorgulama?

Turkcell Faturaya Ek Telefon Nasıl Alınır? Turkcell den hattınızın üstünde taksitli bir şekilde telefon almak istiyorsunuz ancak nasıl alacağınızı ve hangi telefonları alacağınızı sorgulamak isteyebilirsiniz ancak ne yapacağınızı bilmiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Öncelikle en yakın Turkcell bayiliklerinden bir tanesine giderek müşteri temsilcisi ile konuşarak alabileceğiniz cihazları ve kaç taksitle alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Bir bayiliğe gitmek istemiyor olabilirsiniz Turkcell.com.tr adresine girerek sizin uygun teklifleri görebilir ve istediğiniz bir ürünü oturduğunuz yerden satın alabilir ve kendinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

532 Turkcell danışma hattını arayarak puanını sorgulayabilir ve istediğiniz telefonu satın alabilir ve size gönderilmesini isteyebilirsiniz.

Puan Verpost

NedenOlur

Merhaba ben Samet. Sizler için birbirinden farklı bir çok kategoride neden olur sorularınıza yanıt için makaleler yazıyor. Burada neden olur sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu