Neden Olur ?

Gabileye Giremiyorum 2023 Gabile Açıldı (Güncel Giriş)

Gabileye Giremiyorum sorunu son zamanlarda oldukça fazla şekilde karşımıza çıkmaktadır bu sebepten bu içeriğimizde sizlere Gabileye Giremiyorum sorunun cevabını vereceğiz.

Gabile bir çok sohbet siteleri arasında bulunuyor ancak gabile diğer sitelerden ayıran şey kullanıcılarının oldukça çok olması ve ara yüzünün oldukça kolay olması bu sayede tüm kullanıcılara özel bir deneyim sunmakta ve insanlar tanıdıkları yada tanımak istedikleri insanlarla çeşitli sohbetler ediyor ve vaktini güzel geçirmeye çalışıyor.

Peki Gabileye Giremiyorum Sorunu Nasıl Çözülür Merak Ediliyorsanız Okumaya Devam Edin..

Gabileye Giremiyorum

Gabile bir çok insanın güzel sohbetler etmek istediği ve tanıdığı insanların dışında tanımak istediği insanlar ile güzel vakitler geçirmeye çalıştığı bir uygulama ancak Gabileye Giremiyorum son zamanlarda giriş yapmakta oldukça sorun yaşayan insanlarla dolmaya başladı ve bu sorun bir çok insanın canını oldukça fazla sıkmakta. Ancak çözüm bulmaya çalışırken oldukça zorlanmakta ve çözüm bulamıyor.

Gabileye Giriş Yapmak istiyorsanız özellikle bir VPN uygulaması kullanabilirsiniz VPN sizlerin IP adresinizi değiştirip farklı bir sunucudan bağlanmanızı sağlayabilir farklı bir sunucu derken size yurt dışından bağlantı sağlayacağı için uygulamanın farklı bir sunucudan girişinize izin verecektir.

Gabileye Giremiyorum
Gabileye Giremiyorum

Gabile Sohbet Sitesine Giremiyorum

Gabile sohbet siteleri arasında en çok kullanıcıya sahip sitelerin başında yer almaktadır ve kullanıcıları tarafından oldukça sevilmektedir ancak son zamanlarda çok fazla kullanıcı tarafından giriş yapamıyorum sorunu ortaya çıkmış ve kullanıcılarını oldukça sinir etmektedir. Kimse nasıl düzelteceğini bilmediği için uzun bir süre Gabileye Giremiyorum sebebiyle uzak kaldı ve sohbet etmek istediği insanlar tarafından merak edildi yada terk edildi. Nasıl giriş yapacağınızı merak ediyorsanız devam edin.

  Secretle İnstagram👉 Secretle Güncel Apk 2022

İlk olarak bilgisayarımı tıklayın daha sonra C, sonra windows, system32, drivers bu şekilde etc klasörüne ulaşın.

Yani Kısacası “C:\Windows\System32\drivers\etc” Etc klasörü içerisinde “hosts” adında bir dosya göreceksiniz.

Ardından Masaüstüne bir “metin belgesi” oluşturun sonra metin belgesini çift tıklayın açın.

Metin belgesinin içerisine “hosts” adlı dosyayı sürükleyin #127.0.0.1 local host şeklinde yazılar göreceksiniz.

Aşağıda yer alan adresleri hosts dosyası içerisinde en alt kısma yapıştırın. (Tüm satırlar alt alta olmalıdır. Eğer değilse enter tuşuna basarak alt alta almaya çalışın)

185.59.28.230 www.gabile.com

185.59.28.230 gabile.com

185.114.193.42 irc.gabile.com

185.19.95.59 irc2.gabile.com

Sonra yeni metin belgesini kapatın. Kapatırken sizden kaydetmek için izin istenecektir tamam deyip devam edin.

Gabile Giriş

Gabileye giriş yapmak isteyen bir çok insan nasıl yapacağınız bilmiyor Google arama motoruna yapacağınız Gabile giriş yazarak arattığınızda size bağlanmanız gereken web sitesini gösterecektir. Üyeliğinizi tamamladıktan sonra girişinizi yapabilirsiniz.

Gabileye Giremiyorum

Gabileye Giremiyorum diyerek araştırma yapan oldukça fazla kullanıcı bulunuyor ancak sürekli olarak kapatılan Gabileye girişler VPN kullanarak giriş yapmak mümkün

Gabile Giriş Portalı

Gabile Erişim engeli yiyebilen siteler arasında bulunuyor genellikle eş cinsellerin kullandığı bu web sitelerinin başında yer almaktadır giriş portalı için tıklayabilirsiniz.

Gabile Mobil Nedir?

Gabile kullanıcıları için tanışıp sohbet edebilecekleri bir ortam oluşturmak amacı ile kurulmuş bir web sitesidir ilk kurulduğu sıralarda tutulması bakımından mobil olarak indirilebilir apk girişimleri bulundu ancak şuan aktif olmadığı bilinmektedir.

  Hangi Öğretmen Hangi Okulda Görev Yapıyor - 2022 - Kesin Çözüm

Gabile Ye Ne Oldu?

Gabile kullanıcılarının çok fazla şikayet etmesi sebebiyle dikkati üzerine çekti belirli bir süreliğine kapatıldı ve sürekli olarak çevrim dışı kalmaktadır ancak kimi zamanlarda aktiflik göstermekte ve kullanıcılarına bilgi vermektedir.


Diğer Yazılarımız Dikkatini Çekebilir Okumak İçin Tıklamanız

Yeterli

Arif Önemli Kİmdir? Arif Önemli Cinayeti

Lili Web Giriş

Stray Kids Üyeleri

Barış G Kaç Yaşında? Ne Kadar Kazanıyor?

5/5 - (1 vote)

NedenOlur

Merhaba ben Samet. Sizler için birbirinden farklı bir çok kategoride neden olur sorularınıza yanıt için makaleler yazıyor. Burada neden olur sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu